בבני השרון קמו הבוקר (שני) בהרגשת החמצה ענקית, לאחר שלא הצליחו אמש להנחיל הפסד ראשון העונה בליגה למכבי ת"א, כשדקות אחרונות של חוסר ריכוז מנעו מחניכיו של דן שמיר להשיג ניצחון על האלופה. 

בני השרון הוכיחה במשחק הרבה אופי, כשהצליחה לחזור מפיגור של 20 נקודות למינוס 2 בלבד, הרבה בזכות צמד הזרים, שון ג'יימס ורון סטיל, שהחזיקו את הקבוצה בתמונה. אך כל זה לא עזר ובני השרון נוצחה 79:76 באולם בהרצליה.

ארז כץ, הגארד של בני השרון, התייחס להפסד ואמר ל-ONE: “היינו קרובים, הייתה לנו באמת הזדמנות ממשית לנצח את מכבי, ויכולנו גם לעשות את זה בהתקפה אחת במשחק. אבל לצערי לא הצלחנו. אנחנו יוצאים לפגרה בהרגשה לא טובה, כי היה לנו הפסד לא מחוייב לחולון ובנוסף ההפסד אתמול. אבל מצד שני יש לנו את הפגרה, ומספיק זמן כדי לעבוד קשה ולנסות לתקן את הדברים הפחות טובים שאנחנו עושים". 

ארז כץ (תומר גבאי)
ארז כץ. ינסו לתקן בפגרה (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

על היכולת שלו, והעובדה שהמאמן דן שמיר נותן לו את המושכות בהנהגת הקבוצה, אמר כץ: “אלו דברים שאני עושה כבר הרבה שנים, ואם המאמן רואה את זה בצורה חיובית זה נותן לי הרגשה טובה. יחד עם זאת, אני מתרכז באיך להשתפר ברמה האישית ואיך הקבוצה תיראה טוב יותר".   

_OBJ