הפועל ירושלים הגיעה היום (שלישי) לבית החולים הדסה עין כרם לביקור במחלקת האם והילד, שם נפגשו השחקנים עם הילדים והוריהם, חילקו להם תיקים מלאים בהפתעות, הצטלמו איתם וכמובן שהעניקו לילדים חתימות.

מי שקיבל את פני הקבוצה היה מנהל בית החולים, ד"ר יובל וייס, שהתייחס לביקור הקבוצה ואמר ל-ONE: “אנחנו שמחים לארח את הפועל ירושלים בבית החולים הדסה, יש בינינו קשר של שנים רבות, אנחנו מאוד מודים להם על עזרתם ותמיכתם".

"הם הגיעו למחלקת הילדים שסובלים ממחלות כאלה ואחרות וכהרגלם, השחקנים מנעימים את הזמן לחולים המאושפזים שמאוד שמחים לראות אותם. אנחנו מאוד מודים להפועל ירושלים שתומכת בנו, עוזרת לנו ובהחלט מעלה את מצב הרוח של הילדים החולים". 

השחקנים הקפידו לבקר בכל מחלקות הילדים בבית החולים ועברו מקומה אחת לשניה, בנסיון להשכיח לכמה דקות את מה שעוברים המאושפזים.

במהלך הביקור, הודיעה הספונסרית של האדומים, חברת "מגדל", שבראשה עומד אהרון פוגל, שהיא מעניקה מספר מחשבים ומשחקים לילדים. פוגל אמר במהלך הביקור: “מבחינת היחס של ההשקעה, הפועל ירושלים היא הקבוצה הכי טובה שיש, בטח בארץ ובאירופה". 

תומפסון, ג'טר והאנטר עם אחד הילדים (גיא בן זיו)
תומפסון, ג'טר והאנטר עם אחד הילדים (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בזמן הביקור נראה היה שהשחקנים מבינים עד כמה לא פשוט מצבם של הילדים המאושפזים. הרכז, יובל נעימי, סיפר: “בשבילי התחושה היא מאוד מאוד קשה. חשוב מאוד שנהיה פה, זה מחמם את הלב של הילדים. זה המעט שאנחנו יכולים לעשות. אני חושב שאנחנו צריכים לעשות את זה יותר, אני באופן אישי אנסה להגיע לפה יותר בעונה הקרובה. אני גם מרגיש דרך הילדים כמה זה חשוב להם וזו פשוט ברכה". 

האנטר עם סימונס (גיא בן זיו)
האנטר עם סימונס (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

המאמן, גיא גודס, הוסיף: “זו מסורת שאנחנו משתדלים לקיים אותה כאן מדי שנה. להיות עם הילדים, לתת מתנות, להעלות חיוך על פניהם ולשמח הם דברים מאוד חשובים בשבילנו. במקום מסוים זו גם יציאה מהבועה של הכדורסל, מהבועה התובענית הזו ולפגוש את המציאות. אלה ילדים שנאבקים במחלות ובסיטואציות קשות, וצריך להבין מה זה החיים. זה נותן פרופורציה לכולנו. אנחנו פה נמצאים כדי לשמח אותם ובעזרת השם אני מאחל לכולם שיהיו בריאים ושייצאו מכאן".

הפועל ירושלים בביקור בביה&
הפועל ירושלים בביקור בביה&"ח הדסה עין כרם (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בצד הביקור, לחניכים של גיא גודס מצפה ביום ראשון הקרוב משחק גביע מול ברק נתניה. גודס אמר על כך: “למשחק הזה אנחנו מגיעים בהרכב הרבה יותר מלא מהמשחק שהיה לנו מול נתניה בליגה. זה גביע, משחק אחד, וזה מאוד משמעותי. אנחנו משחקים בבית, באווירה של מלחה, עם הקהל שלנו. זה יהיה סיפור שונה לחלוטין ממה שהיה איתם בליגה. ניתן כבוד ליריבה, נבוא מוכנים. נתניה משחקים טוב, אבל אנחנו דואגים לעניינים שלנו ונבוא מוכנים למשחק כזה".

הפורוורד, אורי קוקיה, ציין: “נתניה עושה עבודה יפה מאוד השנה בליגה. הגביע זה משחק אחד ואנחנו חייבים לעבור אותו. נבוא מוכנים ונעשה את כל ההכנות השבוע כדי להגיע מרוכזים למשחק. זה משחק שאנחנו חייבים לעבור. בבית מול הקהל שלנו, אני מקווה שנעשה את העבודה". 

גיא גודס (גיא בן זיו)
גיא גודס (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE