שחקני הפועל חולון בביקור עם הילדים (שי גלבוע)
שחקני הפועל חולון בביקור עם הילדים (שי גלבוע) | צילום: מערכת ONE

כמדי שנה, גם בחג החנוכה הזה הגיעה קבוצת הכדורסל של הפועל עפולה לביקור במחלקות הילדים של המרכז הרפואי העמק. השנה חברו למבצע מנהלת הליגה, שתרמה לילדים כדורי סל של נייק, חנות ממתקים מעפולה, שתרמה חבילות ממתקים מהודרות, ואגודת ידידי בית החולים, שסיפקה לסופגניות לילדים.

שחקני הקבוצה חילקו את המתנות, בנוסף לצעיפים של המועדון, לילדים ולהוריהם, שלא נשארו אדישים והגיבו בהתרגשות רבה. גם צוות האחיות לא נשאר מקופח וקיבל חבילת ממתקים. מוטי שכטמן, יו"ר עפולה, שהגיע לביקור, אמר כי הוא מבטיח שהקבוצה תמשיך לחזק את הקשר לקהילה במבצעים כאלה, וכן בפעילות השבועית השוטפת בבתי הספר.

במקביל, ביקרה הבוקר מחזיקת גביע המדינה, הפועל חולון, במחלקות הילדים בביה"ח וולפסון, זאת השנה השניה ברציפות. שחקני הקבוצה והצוות המקצועי חילקו סופגניות, כדורים, יומנים, חולצות ושלל מתנות לילדים, שנהנו מאוד מהביקור הלא שגרתי.

מאמן הקבוצה, עמיר עוזי, סיפר ל-ONE על החוויה המיוחדת בבית החולים: "אין ספק שזה מאוד מרגש להגיע למקום כזה ולשמח ילדים קטנים, שכל היום עסוקים בלהיות בריאים. אנחנו מאוד שמחים שנפל בחלקנו לעשות מצווה שכזאת בחג החנוכה".

ביום ראשון האחרון הוביל עוזי את חולון לניצחון ראשון העונה אחרי 7 הפסדים רצופים ועל השינוי שחל מאז אמר המאמן: "האווירה בקבוצה השתפרה ללא היכר אחרי הניצחון. אני מאמין שהדבר יעלה את רמת הביטחון אצל השחקנים. אנחנו מקווים להמשיך עם המומנטום הזה למשחק בנתניה, שיוציא אותנו לפגרה עם סיבה טובה להמשיך ולהילחם אחריה".

ג´סטין דנטמון (ONE)
ג´סטין דנטמון (ONE) | צילום: מערכת ONE