שמיר, גרשון ובלאט. חוזרים לעבוד יחדיו במכבי ת
שמיר, גרשון ובלאט. חוזרים לעבוד יחדיו במכבי ת"א | צילום: מערכת ONE

מסתמן: דן שמיר הוא זה שיהיה עוזרו של דייויד בלאט במכבי תל אביב בעונה הקרובה, כך נודע היום (חמישי) ל-ONE. מי שאימן בעונה האחרונה בהצלחה את בני השרון, יעבור להיכל נוקיה, כאשר עוזרו בקבוצה הקודמת, אורן אהרוני, ימלא את מקומו כמאמן הכחולים.

כזכור, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, מיד לאחר מינויו של דייויד בלאט כמאמן מכבי תל אביב, החלו במועדון לעבוד על מציאת עוזר חדש ושמו של שמיר היה הראשון שעלה כשזה סומן כמועמד המוביל.

שמיר, אשר שימש כעוזר מאמן במכבי תל אביב בתקופת פיני גרשון, הוא אחד המאמנים הצעירים והמבטיחים בכדורסל הישראלי שזכה להצלחות גם כמאמן ראשי בהפועל ירושלים, עמה זכה בגביע המדינה פעמיים וגם בעונה החולפת עם בני השרון, אז נעצר בשלב הפלייאוף מול אותה מכבי תל אביב.

יש לציין כי שמיר כבר שיתף פעולה עם בלאט, בעונת 2008/9 שם שימש כעזרו של בלאט בדינמו מוסקבה הרוסית, והשניים הובילו את המועדון לגמר הגביע הרוסי.

כאמור ועל פי המסתמן, מי שיתפוס את מקומו בבני השרון הוא אורן אהרוני, אשר שימש בעונה החולפת כעוזרו של שמיר. אהרוני אף אימן לפני כן את גבעת שמואל, כשזו ירדה מהליגה הבכירה לליגה הלאומית.

דן שמיר ואורן אהרוני. באשדוד מחכים לשחרור של האחרון (אמיר לוי)
דן שמיר ואורן אהרוני. האחרון יאמן את בני השרון (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

גורם במכבי אמר ל-ONE בנושא: "הדברים עוד לא סגורים אבל דן שמיר הוא בהחלט מאמן מוערך, היה במערכת בעבר והוא אחד מהמאמנים הטובים שיש היום בארץ, מה גם שהוא הפייבוריט של בלאט לתפקיד כי הם חברים טובים והוא איש אמונו".