למחרת ההפסד הראשון העונה של קבוצת הכדורסל של נס ציונה בליגה ב' (66:60), לקבוצה ברור לגמרי מה הסיבה שהיא לא ניצחה את אליצור חולון במשחק העונה. עודד קטש, שהופיע אמש (רביעי) במדי חולון, עשה את כל ההבדל עם 18 נק' 5 ריב', 5 אס' וגם 3 חס'.

"אין ספק שקטש ניצח לחולון את המשחק", אמרו היום בנס ציונה, “עודד שחקן גדול, כשהובלנו בשתי נקודות הפרש הוא קלע שלשה גדולה והעביר אליהם את המומנטום".

בנס ציונה לא כועסים או ממורמרים על כך שחולון צירפה את קטש ביום המשחק, ושיתפה אותו בקרב הצמרת: “נכון שהם צירפו אותו סמוך למשחק, אבל זה היתרון של הליגה הזאת, שניתן לצרף שחקן כמעט בכל רגע נתון".

בנס ציונה אף התבדחו על הסיטואציה ואמרו ליו"ר חולון, מנחם וידהורן: "אל תשכח לצרף במשחק הגומלין את טל ברודי". 

מעבר לפיקנטריה שבמפגש אמש בין האחים קובי ואלי בלול (קובי משחק ומאמן את חולון ואלי משחק בנס ציונה) ישנה פיקנטריה נוספת שכן את נס ציונה מאמן רוני צוקרמן ומשחק בה אחיו דורון צוקרמן. השניים רצו מאוד לנצח אמש את קובי בלול, לאחר שהשניים שיחקו בעברם יחד עם האחים בלול בהפועל חולון. 

עודד קטש מול נס ציונה.
עודד קטש מול נס ציונה. "הגיע על תקן זר" (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

רוני צוקרמן היה מלא מחמאות לקטש: “את מה שעודד מביא למגרש אפשר לראות בשנייה. מלבד היכולת, אני מדבר בעיקר על השקט, המנהיגות והכריזמה. אלו דברים שאני בטוח שהוא מעביר גם היום לחניכים שלו בגלבוע/גליל, במאני-טיים הוא היחיד שתיפקד בחולון”. 

על המשחק עצמו אמר המאמן: "היה הרבה עניין סביב המשחק, כי יש הרבה שמות וסמלים ששיחקו בעבר שמשחקים בקבוצות היום. זאת נוסטלגיה וזה דבר שקצת נעלם לאחרונה בכדורסל הישראלי, ופתאום כשהשמות הגדולים של פעם רצים או אפילו הולכים על המגרש - אנשים מתגעגעים".

“לא כל יום שחקן כמו קטש נוחת אצלך במגרש. הוא הגיע אתמול לחולון על תקן של זר, למשחק הכי חשוב ויוקרתי בליגה, אבל עם או בלי קטש אנחנו לא נופלים מהם". 

עודד קטש ומוטי דניאל (אמיר לוי)
עודד קטש ומוטי דניאל (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מהצד השני, עמד על הקווים בחולון מאמן קבוצת הנשים של האגודה, טל נתן, שאמר ל-ONE: “התייחסנו אל המשחק כאל משחק ראווה, היה תענוג לאמן את עודד יחד עם קובי בלול, מוטי דניאל ואלון בן-זקן. מעבר לתענוג ולכיף, שבערב הזה, יצאנו עם ניצחון".