ריצ´ארד הנדריקס, שון ג´יימס וסופוקליס שחורציאניטיס (משה חרמון)
שון ג´יימס ושחורציאניטיס. ישחקו מול נתניה | צילום: מערכת ONE

אחרי שני משחקים מוצלחים מול יריבה אירופית, פרטיזן בלגרד, במסגרת הליגה האדריאטית והיורוליג, תשוב היום (שני, 19:35) מכבי תל אביב לזירה המקומית כאשר תארח את ברק נתניה בהיכל נוקיה למשחק השלישי העונה בליגה.

הצהובים אמנם מתמקדים בנתניה, אך לא שוכחים ולו לרגע שביום חמישי מצפה להם אחד המשחקים היותר מעניינים העונה כאשר יארחו את ריאל מדריד הנוצצת שתגיע ארצה עם שלל הכוכבים שלה.

מי שיעמדו לרשותו של דייויד בלאט מול נתניה, הם ג'ורדן פארמר, קית' לנגפורד, שון ג'יימס וסופוקליס שחורציאניטיס שיחזור לשחק בזירה המקומית לאחר שבגמר גביע צ'אנס, הצהיר המאמן כי לאור השיפוט, הסנטר לא ישחק עוד בליגה. מי שיקבלו את המנוחה הם תיאו פפאלוקאס שנמצא בכושר טוב לאחרונה, ריצ'ארד הנדריקס ודווין סמית'.

הסנטר האמריקני, שון ג'יימס, שעדין נמצא בשלבי התאקלמות, התייחס למשחקים האחרונים וגם סיפר ל-ONE על התחושות לקראת נתניה: "עוד לפני המשחקים מול פרטיזן, ידענו שאם ננצח אותם, תהיה לזה משמעות גדולה מאוד עבורנו. זו לא סתם קבוצה, זו קבוצה ברמה גבוהה שניצחונות עליה יכולים להעניק לנו רק ביטחון ואכן קיבלנו אותו. המאמן רצה לדאוג לכך שנבוא כולנו בפוקוס, נעמוד במשימה ועשינו זאת".

על דקות המשחק הלא רבות להן הוא זוכה, אמר ג'יימס: "למאמן יש את הרוטציה שלו. לפעמים כשמשהו הולך טוב, לא רוצים להרוס אותו אלא לרוץ קדימה. אני מרגיש טוב מאוד בקבוצה, אני יכול להרגיש רע רק אם מפסידים ולא יכולתי לעזור.

דייויד בלאט (יניב גונן)
דייויד בלאט (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

"כל עוד הקבוצה מנצחת, אני לא עושה חשבונות של כמה דקות אני משחק וכמה דקות ההוא משחק. יהיו עוד הרבה מאוד משחקים העונה, לכל שחקן יהיה את הערב שלו ואת המשחק שלו. אני לא מודאג, אני שמח שהקבוצה מתחילה להתחבר, אנחנו עובדים על זה הרבה".

ג'יימס הוסיף לקראת נתניה: "אני בטוח שיהיה משחק מעניין. זה המשחק הראשון שלנו בבית בליגה, נבוא לשחק ונעשה את מה שאנחנו צריכים לעשות כי בסוף השבוע כבר יש לנו את ריאל מדריד וצריך להגיע במורל גבוה בכדי לתת שואו בנוקיה. כל ניצחון הוא חשוב, בכל ליגה. נעבור את נתניה ואז נתרכז במשחק החשוב מול ריאל".