גלעד שמחוני. ירד לליגה ב´
גלעד שמחוני. מצטרף לוועד המנהל | צילום: מערכת ONE

חברי עמותת הפועל אוסישקין בחרו את הוועד המנהל לשנתיים הקרובות. בבחירות השתתפו כ-550 מחברי העמותה שבחרו בהמשך כהונת ארבעת חברי הוועד הנוכחי, כאשר הם מצרפים אליהם את גלעד שמחוני, קפטן הקבוצה מיום הקמתה לפני שלוש שנים. 

את מירב הקולות, קרוב ל-400, קיבלו מאור הראל, ממייסדי העמותה, וחבר הוועד המנהל מיום היווסדה ואחריו נעה סקלי, יו"ר העמותה בשנתה הראשונה וחברת הוועד המנהל גם היא מיום היווסדה.

יתר חברי הוועד המנהל של הפועל אוסישקין, לפי סדר הבחירה – יו"ר הוועד המנהל רמי כהן, יונתן לרנר וגלעד שמחוני.

מאור הראל רואה בהשתתפות הרבה של החברים בבחירות ובתוצאות שלהן אמון של החברים בדרך שבה הלכה העמותה עד היום: "הקבוצה עלתה לליגה הלאומית והיא שואפת להתמודד על העליה לליגת העל. אין לנו זמן לחגוג".

"עלינו לפעול מיידית כדי לחדש ולהגדיל את מספר החברים בעמותה, לוודא תקציב המתאים לשאיפות שלנו ולקבל עוד מספר החלטות הנוגעות לאופן ניהול העמותה והגברת השיתוף של חבריה", הבהיר הראל. נועה סקלי מסרה כי כבר בימים הקרובים יתחיל מסע ההחתמה של החברים לחידוש החברות לעונה הבאה.

אוסישקין חוגגת. בשנה הבאה בלאומית (שי לוי)
אוסישקין חוגגת. בשנה הבאה בלאומית (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

חברי עמותת הפועל אוסישקין ייקראו בשבועות הקרובים להצביע שוב והפעם לגבי שם הקבוצה שתשחק בליגה הלאומית. כידוע, קיבלה העמותה את הזכות לשם "הפועל תל אביב" או "הפועל אוסישקין תל אביב". חברי העמותה ייקראו להצביע באיזה משני השמות להשתמש.