תמר מעוז. חוזרת לרמת השרון
תמר מעוז. חוזרת לרמת השרון | צילום: מערכת ONE

תמר מעוז, שפרשה לפני כשלוש שנים, חוזרת למגרשים, ותשחק בעונה הקרובה במדי הדאבליסטית, רמת השרון. מעוז בת ה-34 נפצעה בסיום עונת 2007, כששיחקה גם אז במדי רמת השרון במהלך סדרת הפלייאוף מול אליצור רמלה.

לאחר מכן נותחה השחקנית והחליטה לפרוש. בעונה שעברה חזרה מעוז למגרשים אך הפעם מן העבר השני כששימשה כעוזרת המאמן באליצור מכבי נתניה. במקביל תאמן מעוז את קבוצת רוש רמת השרון שבליגה הלאומית.  בעבר שימשה השחקנית כקפטנית נבחרת ישראל ושיחקה במדי אס"א ירושלים, בני יהודה, אליצור חולון, מכבי רעננה וכאמור, רמת השרון.

לאחרונה החליטה מעוז שהפרישה הכפויה היתה מוקדמת מדי, נכנסה למשטר אימונים, ובחנה מספר אופציות. "התגעגעתי. פשוט ככה", אמרה מעוז. "חשבתי שלא היה לי סיום ראוי לקריירה, ומאחר שאני חושבת שעדיין יש לי מה לתרום על המגרש, החלטתי לחזור. נכנסתי למשטר של דיאטה ואימונים, וכשרמת השרון נכנסו לתמונה לא היה לי ספק שלשם אחזור. זה מקום נהדר לשחק בו, וזה הבית שלי, אז באמת שאין תחרות".

אורנה אוסטפלד (אלעד ירקון)
אורנה אוסטפלד: &" (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

גם אורנה אוסטפלד, מאמנת האדומות לא חשבה פעמיים. "ברור שיש ספק לגבי היכולת שלה לחזור, אבל שמחנו לתת לה את האופציה לבדוק. היא הרי לא תשחק 30 דקות למשחק, אבל אין ספק שהיא יכולה לתרום ניסיון, שכל והבנת משחק, ואלה דברים שלא מאבדים. תמר היא בשבילנו יותר מעוד שחקנית, יש לה חיבור עם האוהדים והיא חזרה הביתה".