לא הרבה יודעים שקפטנית רמת חן מיכל אפשטיין וחברתה לקבוצה קרין אגסי לא התחילו את הקריירה המקצוענית שלהן בתור שחקניות כדורסל אלא במקום אחר. מקום בו המכנס מתחלף בחצאית והכדור הופך לקטן וצהוב יותר. "מגרש הטניס זאת האהבה הראשונה שלי, אני עולה למגרש ומתרגשת כל פעם מחדש". אמרה הקפטנית של רמת חן "התחלתי לשחק בגיל מאוד צעיר, זה אימונים, נסיעות לכל מקום בארץ, טורנירים בשישי-שבת. זה דורש ממך המון".

חברתה לקבוצה, קרין אגסי סיפרה על האהבה שלה למשחק ואמרה: "אני התחלתי לשחק בעיקר בזכות אבא שלי, לא הגעתי לרמה מקצוענית אבל אני זוכרת את עצמי כמעט בכל שבת בבוקר משחקת עם המשפחה עד שאמרתי לטניס שלום וגיליתי את עולם הכדורסל".

אז האם שחר פאר הפסידה יריבה חזקה? "אומנם הייתי ברמה גבוהה יחסית לארץ אבל זה לא מתקרב לרמה העולמית ככה שאני לא חושבת ששחר פאר היתה צריכה לדאוג" סיפרה אפשטיין.
 
הקבוצה של השתיים מחזיקה במאזן מושלם של ארבעה ניצחונות בארבעה משחקים, אם שואלים אותן מה המפתח להצלחה התשובה די ברורה.

 אגסי: "סוד הקסם? אני חושבת שיש לנו חיבור מאוד טוב בין השחקניות, כבר באימון הראשון שהזרות הגיעו הרגשתי שאני מכירה אותן לפחות ארבע שנים. אנחנו מאוד מאוד מחוברות אני מקווה שנהיה קבוצה מאושרת, עוד מוקדם להגיד אבל אני מאוד מאוד מקווה שעם תואר".
 
רוצים לראות מי ניצחה את מי במשחק טניס סוער? ומי נקמה במשחק כדורסל? מי זאת קוקי? ואיך הכל מתקשר לשיר הסיום של 'משתגעים על מרי'? כנסו לראות

שחר פאר תיזהרי, אפשטיין ואגסי מאחורייך
שחר פאר תיזהרי, אפשטיין ואגסי מאחורייך | צילום: מערכת ONE