זה הלך לה קשה, אבל מכבי תל אביב ניצחה הערב (ראשון) 79:89 את מ.כ. הבקעה בהיכל נוקיה. הצהובים הצליחו להתגבר על פיגור של 11 נקודות ולצבור ניצחון שלישי בארבעה ימים.

המאמן דייויד בלאט אמר בסיום: "זה היה משחק טוב של שתי הקבוצות. מגיעה מילה טובה לבקעה ששיחקה חזק וטוב מאוד. הם הקשו עלינו מאוד. זו פעם שניה שאנחנו חווים שלושה משחקים בסוף שבוע".

"ניהלנו את זה בצורה טובה יותר ולמרות שהתקשנו הפעם, ידענו להתעשת ולמצוא את עצמנו ואת הדרך לניצחון שהיה בעיקר דרך ההגנה שלנו במחצית השניה. זה לא קל ומעורר כבוד".

"פתאום אנחנו מוצאים את עצמנו משחקים בלי (תיאו) פפאלוקאס ובלי (ג'ורדן) פארמר. ליאור (אליהו) היה הבולט על המגרש ביום חמישי ועכשיו יש לו קלקול קיבה. אני לא מאשים את המנהלת כי אנחנו בחרנו את התאריך הזה מראש".

לנגפורד ובלו. סיום מתוק לשלב הראשון (יניב גונן)
לנגפורד ובלו מרוצים מהניצחון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

ריצ'ארד הנדריקס, שקלע 18 נקודות, אמר: "שיחקנו נגד קבוצה מאוד טובה. אני מצפה למשחק טוב מאוד מול שרלרואה ביום חמישי, אני שמח שעשינו את מה שהיינו צריכים לעשות".

בלאט (יניב גונן)
בלאט (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

"היינו מפוקסים ועשינו בסופו של דבר עבודה טובה וניצחנו. העובדה שהיינו בבית במשחקים האחרונים עזרה לנו לעבוד גם באימונים קשה יותר וזה משתלם גם במשחקים עצמם. היה טוב לנצח את כל שלושת המשחקים שהיו לנו".

בורשטיין והנדריקס (יניב גונן)
בורשטיין והנדריקס (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

אשכנזי: "היתה לי תחושה שאפשר לנצח"
מאמן מ.כ. הבקעה, אבי אשכנזי: "בכנות, זה לא מנחם אותי שהפסדנו בפער נמוך. במהלך המחצית הראשונה היתה לי תחושה שאנחנו מסוגלים לעשות את זה".

"אם מאבדים ריכוז נגד מכבי אפילו לכמה דקות אז אתה מאבד את המשחק. חטפתי פה בראש בעבר, אבל היתה לי תחושה שיכולנו לנצח. נתנו הכל אבל היו לנו דברים שלא הצלחנו לעשות. כשאנחנו ככה אז קשה לנצח בנוקיה. שיחקנו טוב יותר מאשר ששיחקנו בשבועיים האחרונים".

אשכנזי (יניב גונן)
אשכנזי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE