שירה העליון. הפסד לא נורא (קובי אליהו)
העליון. מתחילה לבנות קבוצה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

רק לפני מספר שבועות הודיעה הפועל ראשון לציון לאיגוד הכדורסל כי תתפוס את מקומה של אס"א ירושלים בליגת העל בכדורסל נשים. היום (חמישי), עשתה הקבוצה את הצעד הראשון לקראת תחילת העונה בליגה הבכירה כשהחתימה את הפורוורד הישראלית, ענבר אוריון שתהיה ההחתמה הראשונה של מאמנת הקבוצה שירה העליון.
 
אוריון בת ה-25, חזרה לפני שנתיים מהמכללות שם שיחקה במדי מכללת סטוני ברוק, את העונה הראשונה שלה בחזרה בארץ העבירה בליגה הלאומית במדי אס"א ירושלים ונבחרה לשחקנית העונה של הליגה כשעזרה לקבוצה מהבירה לעלות לליגת העל.

בקיץ האחרון חתמה אוריון באליצור חולון שם הצליחה להעמיד ממוצעים של 2.5 נקודות ו-1.5 ריבאונדים,  בכמעט 11 דקות על הפרקט.

אוריון שמשחקת בעמדה מס' 4 זכתה השנה לזימון ראשון לנבחרת ישראל ובימים אלה מתאמנת עם הנבחרת במטרה להשתייך לסגל הסופי של אלי רבי וטל נתן לקראת מוקדמות אליפות אירופה שיחלו בחודש אוגוסט.

שחקנית נוספת שתצטרף בקרוב לקבוצה של שירה העליון היא מי ששיחקה בעברה יחד עם אוריון במדי אס"א ירושלים, רבקה רוס שגם את העונה האחרונה העבירה בבירה ונתנה עונה טובה.   

יו"ר הקבוצה רועי סבג אמר ל-ONE: "החתמנו את ענבר ואת רבקה ובימים הקרובים יהיו עוד החתמות. אני מודה לראש העיר על התמיכה הכספית בנו כי בלי תמיכה של ראש העיר אין לקבוצה זכות כיום בליגת העל. אני מבטיחה שלא נהיה אפיזודה חולפת בליגה".

לאחר ההחתמות של אוריון ורוס יתפנו בקבוצה להמשיך ולחפש שחקנית ישראליות ובמקביל יתרכזו במשימת איתור של שחקניות החיזוק הזרות שיגיעו למועדון מעיר היין.