הפועל ת
הפועל ת"א. 0:3 חלק | צילום: מערכת ONE

מי אמר שההיסטוריה לא חוזרת על עצמה? רק לפני שנה ירדה מתנ"ס תל כביר לליגה הלאומית (אך בסופו של דבר שיחקה בליגת העל) והערב (שני), היא רשמה ירידה נוספת לליגת המשנה לאחר שהפסידה 73:69 להפועל תל אביב ובעצם נוצחה 3:0 בסדרת ההישארות בליגה.

האדומות של הפועל, עם ברק גלזר על הקווים (שהחליף את רועי אייזנברג שעבר לאליצור רמלה) רשמו סוויפ בסדרה לאחר הניצחון באולם הביתי שביד מרדכי ובעצם סיימו את העונה הלא כל כך מוצלחת שלהם דווקא עם חיוך.

מנגד, קבוצתו של המאמן עידן אבשלום נפרדת בצער רב מן הליגה. למרות שהעונה התחילה מבחינתה עם הרבה ציפיות ולא פעם אחת נשמעו הצהרות על הישארות בליגה, השחקניות של אבשלום מסיימות את העונה עם טעם מר לאחר שרשמו ירידה לליגה הלאומית.

בעונה שעברה, למרות שתל כביר רשמה ירידה היתה זו דווקא בני יהודה שהחליטה בסופו של דבר לשחק בליגה הלאומית עקב בעיות תקציביות ותל כביר היתה זו שנהנתה מן ההפקר ושיחקה לבסוף בליגת העל אך הפעם, אם לא יקרה דבר בלתי צפוי, הקבוצה מתל כביר תפתח את העונה הבאה בליגת המשנה.

קיה ווהן ואוסטפלד (דרור עינב)
קיה ווהן ואוסטפלד. משחק חוץ בחולון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

מחר (שלישי) יערכו שני משחקים במסגרת רבע גמר הפלייאוף העליון כשאליצור חולון תארח בביתה את רמת השרון (19:45) שמובילה 0:1 בסדרה ואילו אס"א ירושלים תנסה להפתיע בשנית ולנצח בביתי את אליצור רמלה (19:30).