ישיבת המנהלת ב
ישיבת המנהלת ב"חוויה האולימפית" | צילום: מערכת ONE

דירקטוריון מנהלת הליגה קיים היום (שישי) ישיבה מיוחדת שנערכה "בחוויה האולימפית" בהדר יוסף. חברי הדירקטוריון ערכו סיור בחוויה האולימפית ולאחר מכן, קיימו דיון.

הנושא המרכזי שעמד על סדר היום היה השיפוט בליגת ווינר עקב העובדה כי בעלי קבוצות רבים מתלוננים זמן רב על רמת השיפוט בליגה, התנהלות השופטים והשיבוצים. הדירקטוריון דן בשלוש אופציות. הראשונה, להקים גוף של פיקוח ובקרה על השופטים.

השניה, הקמת גוף משותף עם איגוד הכדורסל ואיגוד השופטים שמיועד לפקח ולבקר על השופטים, לשפר את רמתם ולהפוך אותם למקצועיים יותר. האופציה השלישית מדברת על התנתקות מאיגוד הכדורסל בנושא השיפוט והקמת גוף עצמאי וזאת רק אם לא יהיה שיתוף פעולה מצד איגוד הכדורסל בנושא זה.

הדירקטוריון החליט לפנות ליושב ראש איגוד הכדורסל, שי שני, ליושב ראש איגוד השופטים, ראובן וירובניק, ולזמן אותם בעתיד לדיון משותף בנושא השיפוט בליגת ווינר.

ראובן וירובניק.
ראובן וירובניק. יזכה לפניה מהמנהלת | צילום: מערכת ONE

כמו כן, דירקטוריון המנהלת החליט להשאיר את מצבת הזרים בליגת העל בעונה הבאה כפי שהיה בעונה הנוכחית: 8 זרים לאורך העונה כולה ו-6 זרים בטופס המשחק. אולם, הוחלט ששחקן שנפצע ייחשב במניין הזרים, גם אם לא יוכל לחזור לשחק במהלך העונה.

האירוע נערך ב"חוויה האולימפית" שמשתרעת על פני שטח של 850 מ"ר ומצוידת באמצעי ההמחשה הטכנולוגיים המתקדמים ביותר שקיימים בעולם.