מירב דורי. ממשיכה בשורות האלופה (דרור עינב)
מירב דורי. ממשיכה בשורות האלופה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

קפטנית האלופה ומחזיקת הגביע רמת השרון, מירב דורי, סיכמה בשורות האדומות ותשחק במועדון גם בשנה הבאה. דורי, לה תהיה זו העונה הרביעית ברמת השרון, תמשיך לשתף פעולה עם איילת כהן, שעבורה תהיה זו העונה השלישית, ויעל אהרונוב, שתמשיך בקבוצה לעונה שניה.

מי שככל הנראה תצטרף לדאבליסטית בעונה הקרובה היא נועה גנור, ששיחקה בעונה האחרונה במכבי רמת חן. במהלך העונה נפצעה גנור בברך וכעת תצטרך להוכיח שהתגברה על הפציעה שעברה. שעד הפציעה הגארדית המוכשרת נתנה עונה מצויינת והעמידה ממוצעים של 10.4 נקודות, 3.2 ריבאונדים ו-1.5 אסיסטים כל אלו בקצת יותר מ-30 דקות למשחק.

מאמנת רמת השרון, אורנה אוסטפלד, נשמעה מרוצה מאוד מהשארתן של שלוש השחקניות מהסגל שזכה בדאבל: "עשינו מאמצים גדולים להחתים כל אחת ואחת מהן, כי המחירים השנה השתוללו ברמות שלא היו אף פעם".

"אני שמחה שבסופו של דבר יש לנו לא רק שחקניות בכירות ומובילות בכדורסל הישראלי, אלא גם נשים צעירות שאנחנו מאוד אוהבים כבני אדם", הוסיפה המאמנת.

גם לגבי גנור אוסטפלד נשמעה אופטימית: "מקצועית אני יודעת בדיוק מה היא יכולה לתת, והיא רק הולכת ומשתפרת כל שנה. נכון שהיא צריכה להשתקם מהפציעה, אבל אנחנו בדיוק הקבוצה שנותנת את השקט והביטחון לשיקום שכזה. מבחינת אישיות אני לא מכירה אותה מספיק, אבל אני שומעת עליה רק דברים טובים".

אורנה אוסטפלד. מרוצה מסגל השחקניות (קובי אליהו)
אורנה אוסטפלד. מרוצה מסגל השחקניות (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

לאחר ההחתמות הללו, הדאבליסטית תנסה להחתים עוד שחקנית ישראלית שתצטרף לסגל ולאחר מכן יתפנו במועדון האדום להחתים שחקניות זרות על מנת להמשיך ולהראות כדורסל טוב ולקטוף תארים.