כמו לפני כל משחק בליגת התיכונים, גם השבוע הגיע ג'קי מנחם לתיכון בליך ברמת גן, להכיר את הקבוצה המקומית. מה שבבליך לא ידעו, זה שג'קי הוא בוגר "אוהל שם" - התיכון היריב מעבר לכביש.

עד שהגיע ג'קי, הוליכה הקבוצה של בליך את ליגת העל ללא הפסד והקבוצה נחשבה כאחת הפייבוריטיות לזכייה באליפות. אך מה לעשות, המאזן המצוין של ג'קי נמשך, ומסתבר שתיכון אליו הוא מגיע פשוט לא מנצח. בליך נכנעו 82:78 לתיכון זיו ומרקס מירושלים ורשמו את הפסד הבכורה שלהם בליגה העונה.

יחד עם זאת, דני פרנקו, מבכירי המאמנים בארץ, מאמן את הקבוצה כבר למעלה משמונה שנים והוא מאמין ששחקן או שניים משחקניו "בעתיד יעשו חייל בליגת העל" בקבוצה שבורכה בכשרונות רבים.

אחרי שרקד עם מעודדות והכין שלטי עידוד, הפעם המשימה של ג'קי היתה שונה - לגרום לבליך סוף-סוף להפסיד. אז כיצד הוא עשה זאת? נרמוז ונגיד שהוא עבד על הצד האסתטי של המשחק...

בנוסף ג'קי "עזר" לאוהדים להכין כיסויי אסלה בתור תלבושת אחידה (כן קראתם נכון), מצא תלמידות יפות שיחליפו את המעודדים (למה יש רק מעודדים בינתיים ולא מעודדות?!), התבאס לגלות באימון שהחבר'ה מבליך כ"כ טובים, והציע לפרנקו הצעה שאי אפשר לסרב לה.

ג´קי מסביר לדני פרנקו על רזי הכדורסל
ג´קי מסביר לדני פרנקו על רזי הכדורסל | צילום: מערכת ONE