ג´יימי סקין. בדרך לאשקלון (GettyImages)
ג´יימי סקין. בדרך לאשקלון (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

הפורוורד האמריקני הצעיר, ג'יימי סקין, שפתח את העונה הנוכחית בווילרבאן הצרפתית, יהיה ככל הנראה השחקן שיחליף את ראיימר מורגן בעירוני אשקלון. הקבוצה הדרומית שלחה היום (שלישי) לשחקן חוזה חתום ומחכה כעת שגם הוא יחתום עליו, בכפוף לשחרורו מהקבוצה הצרפתית ויגיע לישראל.

לקבוצה הוצעו בשבועות האחרונים שמות רבים של מועמדים לתפקיד, כאשר שני המועמדים הסופיים היו סקין ו-וורן קרטר, ששיחק בגלבוע/גליל בעונה שעברה וכעת נמצא בשורות מונס הבלגית, קבוצתו של המאמן הלאומי, אריק שיבק.

לאחר שבאשקלון התקבלו מספר דיווחים על בעיות התנהגות חוזרות ונשנות של קרטר במהלך שהותו בגלבוע, החליטו בקבוצה הדרומית להחתים את סקין, שסיים הקיץ את לימודיו במכללת VCU, אותה הוליך לפיינל פור טורניר ה-NCAA בעונתו האחרונה במכללה.

סקין התחיל את קריירת המכללות שלו בווייק פורסט, אך לאחר שנתיים החליט לעבור ל-VCU (וירג'יניה קומנוולת') ואחרי עונה אחת בחוץ, כפי שמחייבים אותו חוקי המכללות, הפך לאחד משחקני הפנים המובילים בדרג הראשון של המכללות, מה שלא הספיק לו כדי להיבחר הקיץ בדראפט ה-NBA, למרות ממוצעים נאים של 15.7 נקודות (51 אחוז מהשדה, 41 אחוז לשלוש ו-72 אחוז מהקו), 7.3 ריבאונדים וחסימה אחת ב-32 דקות למשחק.

אלפסי (משה חרמון)
אלפסי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

את הקריירה המקצוענית שלו פתח סקין השנה בליגה הצרפתית, במדי וילרבאן, אך היווה בעיקר מחליף לגבוהים המובילים של הקבוצה, הילטון ארמסטרונג וקים טילי. ב-11 משחקים בליגה הצרפתית רשם סקין ממוצעים של 3 נקודות ו-1.5 ריבאונדים ב-11 דקות למשחק. ב-5 משחקים במסגרת היורוקאפ רשם 4 נקודות ו-1.5 ריבאונדים ב-11 דקות למשחק.