המחזור החמישי במסגרת משחקי ליגת אורביט (תיכונים) יפתח היום (חמישי) ויזמן מפגש מרתק בין תיכון בליך רמת גן לזיו ומרקס ירושלים.

המשחק ישודר בערוץ ONE, ערוץ 50, בערוץ 514 בהוט (HD) וב-ONE TV LIVE בשעה 14:15.

המשחק, שיערך במסגרת בית 3, יתן הזדמנות לראות את בליך ר"ג שיגיעו עם רצף של ארבעה ניצחונות וינסו לשמור על המקום הראשון. מנגד, זיו ומרקס ירושלים יגיעו עם שני ניצחונות ושני הפסדים וירצו להוכיח בניסיון השני שלהם מול בליך שהם יכולים לנצח, אחרי שהפסידו להם במפגש הקודם 67:65.

מאמן זיו ומרקס ירושלים ועוזר מאמן הפועל תל אביב מהליגה הלאומית, עופר רון, סיפר על ההכנות: "סך הכל משחק קודם שיחקנו טוב, עבדנו במרבית המשחק. אנחנו נעשה את ההתאמות הנכונות לפי הקבוצה כדי לנצח".

כשנשאל איך התחושה לאמן נערים צעירים בהשוואה לליגה הלאומית השיב: "הילדים נותנים את המקסימום. זאת מסגרת מרגשת עם הרבה אנרגיות ועם טוהר אמיתי של ספורט. האנרגיות מעולות. זאת חוויה גדולה וטובה לעתיד שלהם, להמשך החיים ואף לליגות גבוהות יותר". רון סיכם את דבריו עם המפתחות שלו לניצחון במשחק: "הגנה טובה ומשחק עם שליטה במהלכים שלנו בהתקפה יביאו ניצחון".

עופר רון ושחקני הפועל תל אביב (משה חרמון)
עופר רון ושחקני הפועל תל אביב (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

במשחק נוסף בבית 3 יארחו ויצ"ו נהלל את ליאו בק חיפה ב-13:00.

משחקים נוספים בליגת אורביט (המשחקים בשעה 13:00)
בבית א' מקיף עמק החולה יארחו את קציר רחובות ומקיף יהודה את מקיף השרון. בבית ב' מקיף קרית שרת חולון ישחקו מול גימנסיה ראשון לציון וכצנלסון כפר סבא מול אחד העם פתח תקווה (13:30). בבית ד' הריאלי העברי חיפה יפגשו את משה שרת נתניה, היובל הרצליה מול עירוני ט' תל אביב.