אוסטפלד, מחוץ לאולם ברמה
אוסטפלד, מחוץ לאולם ברמה"ש (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

הדרמה שהתפתחה ביומיים האחרונים בין עיריית רמת השרון לקבוצת הנשים של רמת השרון הסתיימה היום (רביעי), לאחר שהגורמים שניסו לגשר בין הצדדים הגיעו לנוסחה מוסכמת על כולם.
 
כזכור, אמש הגיעו שחקנית רמת השרון יחד עם הצוות המקצועי לאולם אורנים וגילו כי באולם הוחלפו המנעולים על ידי העירייה וכי הקבוצה לא יכולה להתאמן ועל כן לא התקיים אימון הערב של הדאבליסטית.

מאיר דורון, סגן ראש העיר וממלא מקומו, שהיה דמות מפתח ביומיים האחרונים בין הצדדים הצליח לשכנע הן את ראש העיר, יצחק רוכברגר, והן את נשות רמת השרון שלאיש לא תצמח טובה אם העניינים ידרדרו.

במכתב שנוסח בעזרת דורון ובאמצעות משרד עורכי הדין אלון עדיני, הביעו אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ' צער על שהדברים הגיעו לאן שהגיעו, הבהירו כי הן מוכנות להיפגש עם רוכברגר והביעו ביטחון בכך שהקריטריונים שייקבעו על העירייה לחלוקת כספי התמיכות יהיו שיוויוניים.

"אני שמחה שהכל מאחורינו", אמרה אורנה אוסטפלד. "הצלחת הקבוצה היא הצלחת כולנו, ובראש ובראשונה הצלחת העיר", הוסיפה. 

מירב דורי (שרון קביליו)
מירב דורי (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

אליצור ראשל"צ ביקשה ניצחון טכני על הפועל ת"א
אליצור ראשון לציון פנתה לבית הדין המשמעתי וביקשה ניצחון טכני בעקבות אי הופעתה של הפועל תל אביב למשחק בין שתי הקבוצות: "לאור אי הופעת הפועל תל אביב נשים למשחק נגד הקבוצה ב-7.11, אנו דורשים כי ייפסק ניצחון טכני לזכות אליצור ראשון לציון, שכן קביעת משחק חוזר יהיה פרס לקבוצה המנוהלת באופן לא מסודר. משחק חוזר יגרום לנו נזק רב בהיבט המקצועי מאחר והפועל תוכל להחליף את שלושת הזרות ולהביא עוד ישראליות".