נטאשה לייסי מול אורטל אורן (קובי אליהו)
נטאשה לייסי. מכה קשה לאשדוד (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

במכבי אשדוד, מחזיקת גביע ווינר לנשים, ציפו לפתוח בצורה קצת אחרת את ליגת העל לנשים, אך ההגרלה זימנה להן 3 מפגשים קשים בדמות בנות השרון, רמת השרון וסגנית האלופה, אליצור רמלה. ההגרלה לא האירה לאשדודיות פנים וכעת, לאחר המחזור השני, אשדוד במאזן שלילי של 2:0.

אמש (שני) הפסידה הקבוצה מעיר הנמל 73:76 לאלופה, רמת השרון, אך מלבד האכזבה מן ההפסד קיבלה הקבוצה מכה קשה, כאשר הסתבר שהגארדית, נטאשה לייסי, שברה את ידה ותעדר לפחות חודש מן המגרשים.

במהלך מאבק על כדור ברבע השני נחתה לייסי בצורה לא טובה על פרק כף ידה וירדה לספסל כשהיא סובלת וזועקת מכאבים. לייסי עוד הספיקה לחזור לשחק, אך בסיום נלקחה לבדיקות כשידה מקובעת והתברר כי היא סובלת משבר בפרק כף היד, פציעה שכאמור שתחייב אותה להיעדר מן המגרשים בחודש הקרוב.

בסגל של המאמן, עדן ענבר, שלוש זרות בלבד, לייסי, קורטני פאריס ואשלי ווקר ומחליפה ל-לייסי הפצועה תגיע כבר בימים הקרובים. עדיין לא ידוע אם תהיה זו מחליפה לכל התקופה בה לייסי תיעדר, או שמא עד שתחלים מן הפציעה.

עדן ענבר (עדי בן ברון)
עדן ענבר (עדי בן ברון) | צילום: מערכת ONE

בנוסף, עדיין לא ברור האם יספיקו באשדוד להביא מחליפה שתיקח חלק במשחק הליגה הקרוב בחוץ מול סגנית האלופה, אליצור רמלה, שנמצאת במקום הראשון בטבלה, עם שני ניצחונות משני משחקים.