שתי קבוצות בלבד נשארו מושלמות אחרי המחזור הרביעי בליגת העל לנשים אמש (שני), רמת השרון ומכבי רמת חן. הראשונה פגשה אמש בדרבי השרון את בנות השרון וניצחה די בקלילות 63:81, בעיקר בזכות משחק טוב של קמיל ליטל שקלעה 22 נקודות.

מכבי רמת חן פגשה את הפועל ראשון לציון, שהגיעה עם מאזן מושלם למפגש בין הקבוצות, אלא שמהרבע הראשון היה ברור לכולם איזה מהן הגיעה למשחק, כשהשחקניות של שיקי פלח ונעה ריקאנטי מראות עליונות בכל פרמטר על המגרש.

גארדית רמת חן, קרין אגסי, שקלעה 7 נקודות אמרה בסיום ל-ONE: "דברים התחברו לנו טוב. היום היתרון שלנו היה שברגע שמישהי ירדה מהמגרש ומישהי אחרת החליפה אותה, הקצב לא ירד והרמה נשארה בדיוק אותה רמה כמו שהחמישיה על המגרש, זה מראה כמה עומק יש לנו על הספסל, ביום נתון כולם יכולות להיות טובות".

על היריבה אמרה אגסי: "ראשון קבוצה מדהימה, גם להם דברים התחברו במחזורים הראשונים. הן הוכיחו שהן יכולות להתמודד עם כל קבוצה, גם אם היום פחות הלך להם. יש להן מאמנת מצויינת ואני בטוחה שהם יגיעו רחוק ויעשו הרבה צרות לקבוצות בליגה".

קרין אגסי:
קרין אגסי: "ראשל"צ תתמודד עם כל קבוצה" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE
ווקר (מור שאולי)
ווקר (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

ראשל&
ראשל&"צ (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

נקע בקרסול לשי דורון, כנראה תיעדר מול נוביסיבריק 
במשחק מעניין נוסף שהתקיים, אירחה מכבי אשדוד את אליצור רמלה וניסתה להשיג ניצחון שני העונה, אך רמלה היתה גדולה על אשדוד והנחילה לה הפסד ליגה שלישי בארבעה מחזורים, 65:73.

אלא שלא הכל שמח באליצור רמלה. גארדית הקבוצה והקפטנית שי דורון נפצעה בתחילת הרבע השלישי במהלך עלייה לצעד וחצי. השחקנית יצאה מהמגרש לטיפול רפואי ולא חזרה עד לסיום. מיד לאחר המשחק נלקחה דורון לצילום והערכות ראשוניות מדברות על נקע בקרסול, אך השחקנית תעבור בדיקות נוספות.

שי דורון (מור שאולי)
שי דורון (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

ביום חמישי הקרוב תארח רמלה את דינמו נוביסיבריק הרוסית למשחק במסגרת היורוקאפ וקשה להאמין שקפטנית רמלה תוכל לקחת חלק במפגש.