גרשון. מעניין מה הוא חושב על מכבי  (שרון קביליו)
גרשון. מעניין מה הוא חושב על מכבי (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

מאמנה לשעבר של מכבי ת"א, פיני גרשון, מצטרף לכותבי הטורים ב-ONE וכן לתוכנית הספורט ברדיו ללא הפסקה. גרשון, שהוביל את מכבי לזכיה בשלוש אליפויות אירופה ונחשב בעיני רבים לאחד המאמנים הטובים ביבשת, יכתוב באתר, כאשר כבר מסקרן לדעת מה יש למאמן המצליח ביותר בתולדות מכבי להגיד על הקבוצה של דייויד בלאט.

בנוסף, יגיש גרשון, לצידה של אופירה אסייג ובצוותא עם אייל ברקוביץ', חיים רביבו, אלון חזן ודורון ג'מצ'י, את תוכנית הספורט ברדיו ללא הפסקה ובהנחה שיביא את החיוך וההגיגים ה"גרשונים" שכולנו מכירים לרדיו, מצפה למאזינים חוויה גדולה.

גרשון הוא אחד המאמנים המעוטרים בכדורסל האירופאי ומעבר להצלחה הגדולה שלו עם מכבי ת"א, גם ביורוליג וגם בליגה שלנו, הוא הוביל את נבחרת בולגריה להופעה מכובדת ומפתיעה באליפות אירופה.

כבר שנים נחשב גרשון תמיד לאיש דעתן מאוד, בעל אג'נדה מבוססת ותמיד ידע לעורר עניין, גם כשאימן בישראל וגם כשאימן ביוון את אולימפיאקוס. מבחינה מקצועית, גרשון עשה דברים שמעטים המאמנים שעשו, כשמלבד ההצלחה באירופה עם הצהובים, זכורה במיוחד הזכיה באליפות עם גליל עליון ב-1993 ("אליפות הדובדבנים") וכן הנפת גביע המדינה עם הפועל ירושלים שהובילה לקריאה המפורסמת: "אמא, הבאתי גביע". סה"כ זכה המאמן בשלוש אליפויות אירופה, שמונה אליפויות מדינה ושבעה גביעים.

פיני גרשון. משעמם, לא יהיה  (רויטרס)
פיני גרשון. משעמם, לא יהיה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

גרשון צפוי לתת את נקודת המבט שלו בטורים על מכבי ת"א ועל ליגת העל בכלל וכן בימי חמישי לשתף בדעותיו את הגולשים במה שהוא באמת חושב על הצהובים. בתוכנית הרדיו צפוי גרשון להביא יותר מהכל את ה"קסם הגרשוני" שכולם כל כך מתגעגעים לו, אחרי תקופה ארוכה שהוא שמר על שתיקה. מישהו יכול לחכות?

פיני גרשון אמר היום בתגובה: "אני שמח להצטרף למשפחת ONE ולחזק את הנבחרת של ONE".