שחקני הפועל ירושלים בבית החולים הדסה עין כרם
שחקני הפועל ירושלים בבית החולים הדסה עין כרם | צילום: מערכת ONE

שחקני הפועל ירושלים, הנהלת המועדון, הצוות המקצועי והספונסרים הראשיים ערכו הבוקר (חמישי) את הביקור המסורתי במחלקות הילדים של בית החולים הדסה עין כרם שבעיר. זו השנה ה-16 ברציפות שבה שחקני הקבוצה מגיעים לבית החולים כחלק מפרויקט אימוץ ארוך שנים של ילדי הדסה.

השחקנים יחד עם היו"ר דני קליין, המאמן עודד קטש ומנכ"ל הדסה החדש פרופסור אהוד קוקיה, פתחו את הביקור בטקס מרגש במחלקה האונקולוגית לילדים. קבוצת מגדל והפועל ירושלים העניקו לילדים המאושפזים חמישה מכשירי אייפד 2 חדישים. הילדים כולם קיבלו תיק של הקבוצה עמוס במתנות.

לאחר הטקס עברו שחקני הקבוצה ואנשיה ביקור מקיף במחלקות הילדים והצטלמו עם כל הילדים ומשפחותיהם. מנכ"ל הדסה, פרופסור אהוד קוקיה אמר "זו מסורת רבת שנים ומבורכת מעין כמוה. השחקנים הם אלילי הילדים והגעתם משמחת את הילדים המאושפזים ואת כל הצוות".

יו"ר הקבוצה, דני קליין, הוסיף: "ילדי הדסה הפכו לחלק בלתי נפקד ממשפחת הפועל ירושלים ואנחנו שמחים ונרגשים בכל פעם מחדש להגיע לבית החולים ולהעניק לילדים המדהימים הללו רגעים של אושר. לראות את החיוך הגדול של הילדים והמשפחות במהלך הביקור זה סיפוק אדיר שקשה לתאר במילים. הפעילות למען הקהילה היא ערך עליון עבורנו".

שחקני הפועל ירושלים (ONE)
שחקני הפועל ירושלים (ONE) | צילום: מערכת ONE

מאמן הקבוצה, עודד קטש סיכם את הביקור בהדסה עין כרם: "זה פשוט מרגש ומיוחד. הילדים האלו הם הגיבורים הכי גדולים של החיים. לראות את התשוקה שלהם להיות בריאים ולהילחם על החיים זה משהו יוצא דופן שנוגע לכולנו בלב. זוהי השנה השניה שלי בביקור בהדסה ובכל פעם זה מרגש יותר. אני מקווה שהבאנו להם ולו לרגע קט הרבה אושר ושמחה".

עודד קטש מדליק נרות חנוכה. &
עודד קטש מדליק נרות חנוכה. &" | צילום: מערכת ONE

קפטן הקבוצה, אורי קוקיה, אמר: "הביקור במחלקות הילדים של הדסה הוא זכות גדולה עבורנו. אנחנו יותר משמחים להגיע ולבקר במחלקות הילדים, לשמח ולחזק אותם ככל האפשר. הביקור בהדסה הוא סוג של שליחות עבור אותם הילדים. המפגש עם הילדים ריגש את כולנו והעניק לנו הזדמנות של נתינה אמיתית למען ילדים שנלחמים על החיים".