שחקניות רמלה. (קובי אליהו)
רמלה. בפסגת הטבלה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

הערב (שני) נערך המחזור השני בליגת העל לנשים. רמת השרון רשמה ניצחון חוץ גדול על אשדוד, מחזיקת גביע ווינר, לה אין עדיין ניצחון ליגה. רמלה ניצחה וכבשה את הפסגה, בנות השרון נרגעו אחרי הפתיחה הסוערת והפסידו לנתניה. ניצחונות גם לרמת חן וחולון.

מה יהיה עם הבנות של מכבי אשדוד. אחת הפייבוריטיות הגדולות של הליגה עדיין ללא ניצחון גם אחרי שני משחקים. הערב זה היה אמנם מול האלופה, אך הטבלה לא טועה ולקבוצה יש שני הפסדים משני משחקי בית, בהחלט לא הפתיחה לה קיוו חניכותיו של עדן ענבר.

במהלך הרבע השני נפצעה גארדית אשדוד, נטאשה לייסי בידה וירדה בכאבים מן המגרש על מנת לקבל טיפול, לייסי עוד הספיקה לחזור לשחק כשידה חבושה אך לא הצליחה להשפיע על המשחק. לאחר המשחק הגיעה הגארדית למרפאת ביקור רופא בעיר, נבדקה ונחבשה.

המחצית הראשונה עוד היתה מעודדת כשאותה סיימו המקומיות ביתרון 6, 28:34. במחצית השניה נכנסו הבנות של אוסטפלד לעניינים והשיגו את ניצחונן השני העונה, 73:76. בלטו ברמת השרון, אנדרסון עם 20 נק', סאם 18 נק', סלווין וווהן עם 11 נק' כ"א. באשדוד בלטו ווקר עם 22 נק' ופאריס עם 19 נק'.

רמלה גברה על העולה החדשה, אס"א ירושלים, 65:81, וכבשה את המקום הראשון כשהיא מספקת רגעים נוסטלגיים. אס"א לעומתה ירדה למקום האחרון. את רמלה הוליכו פאריס עם 26 נק', ג'קסון עם 23 נק' וקווין עם 22 נק', בירושלים בלטה פייג עם 21 נק'.

אורנה אוסטפלד (קובי אליהו)
אורנה אוסטפלד (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בנות השרון, שרשמה את הפתעת המחזור הראשון הפסידה הפעם בבית מול נתניה 88:84. 32 נק' של טוליבר לא הספיקו למקומיות, מול נתניה לה קלעו קולודני 20 נק', סואץ 19 נק' וקוקר 18 נק'.

הפועל תל אביב עדיין ללא ניצחון. הפעם היא הפסידה בבית 87:79 לחולון שרשמה את ניצחונה השני העונה. רמת חן, גם כן, השיגה את ניצחונה השני העונה לאחר שגברה 83:88 על תל כביר, גם לה מדובר בהפסד שני, ומסתבר שעבור שתי המפסידות האחרונות, העונה החדשה ממשיכה בדיוק כמו זו שנגמרה.