עודד קטש. ממשיך בתפקידו כרגיל (גיא בן זיו)
עודד קטש. ממשיך בתפקידו כרגיל (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הפועל ירושלים שבה הערב (שלישי) להתאמן, לראשונה מאז ההפסד הביתי 95:93 לעירוני אשקלון ביום ראשון האחרון. השחקנים והצוות המקצועי סירבו לדבר עם התקשורת עם הגיעם לאימון. הקבוצה חזרה לשגרת אימונים והחלה בהכנות לקראת משחק הליגה הבא מול ברק נתניה, ביום שני בעוד כשבוע.

הצוות המקצועי, בראשות המאמן עודד קטש, העביר את האימון, והוא צפוי להמשיך כרגיל במשימת אימון הקבוצה. פיטוריו של המאמן אינם עומדים על הפרק, אולם ברור לכל כי הפסד במשחק מול נתניה יכניס את כל המערכת לסחרור נוסף.

הגבוהים הזרים, ג'ון תומאס ובריאן רנדל, ערכו אימונים חלקיים. תומאס צפוי להחמיץ את המשחק מול נתניה, אולם קיים סיכוי כי רנדל כי ייקח חלק במשחק. יש לציין כי במלחה תולים תקוות רבות בחזרתו לפרקט של רנדל, אותו מכנים "הדבק שיכול לחבר את כל הקבוצה".

הגארד הצעיר אייברי בראדלי צפוי להמשיך לעת עתה בקבוצה. הגארד מרקוס בנקס (1.88, 30), ששיחק במדי שש קבוצות NBA שונות, הוצע לקבוצה של קטש, אולם בשלב זה לא מתכוונים בבירה להיכנס למשא ומתן להחתימו בשל שביעות הרצון הנוכחית מבראדלי.

בירושלים עדיין ממשיכים לחפש שחקן זר בעמדה מספר 3 במקומו של לוק ג'קסון המאכזב. בנוסף לשחקן הזר, חלה התקדמות קלה במשא ומתן עם הפורוורד דן גרונפלד. אם גרונפלד יחתום, צפוי משה מזרחי, שממתין לתוצאות המשא ומתן, לבקש מראשי הקבוצה להשתחרר לקבוצה אחרת בליגה.

עודד קטש. מצנן את הרוחות (גיא בן זיו)
עודד קטש נכנס למלחה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

יש לציין כי במסגרת חוקי הזרים החדשים של מנהלת הליגה, רשאית כל קבוצה להחתים עד 8 זרים במהלך העונה כולה. זר שיוחתם במקומו של ג'קסון יהיה הזר השביעי שירשם בשורות האדומים (בהנחה כי רנדל ישחק בשלב כלשהו העונה), מה שיותיר לאדומים החתמה אחרונה של זר עד לסיום העונה.           

ג´ון תומאס. לא צפוי לשחק מול ברק נתניה (גיא בן זיו)
ג´ון תומאס. לא צפוי לשחק מול ברק נתניה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

משה מזרחי. אם דן גרונפלד יגיע, הוא צפוי לעזוב (גיא בן זיו)
משה מזרחי. אם דן גרונפלד יגיע, הוא צפוי לעזוב (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE