ורנאדו. ימשיך להטביע גם בקופסל? (יניב גונן)
ורנאדו. במרכז הבלאגן בהפועל ירושלים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בצל הסערות הרבות הסובבות את הקבוצה, הפועל ירושלים ממשיכה בהכנות למשחק שייערך מחר (שני) ב-19:35 מול ברק נתניה במחזור הרביעי. לוק ג'קסון, שבקבוצה קיימת חוסר שביעות רצון מיכולתו, אינו צפוי להירשם בטופס כחלק ממכסת ארבעת הזרים למשחק.

ג'רוויס ורנאדו, שנטש אמש את האימון ללא רשות, ישוב הערב להתאמן עם הקבוצה אולם הוא צפוי להיקנס בסכום גבוה, שייקבע בהמשך השבוע. אייברי בראדלי, שעמד במרכזה של סערת האימון אמש ואמור בכל מקרה לעזוב את ישראל ביום שלישי, צפוי להופיע לאימון הערב לאחר שהתרכך מעט במהלך היום.

במהלך סוף השבוע ערכו ג'ון תומאס ובריאן רנדל אימונים מלאים ורנדל צפוי לשחק מול נתניה. לעומת זאת תומאס, שבקבוצה מאוד מרוצים מהשתלבותו החברתית, לא צפוי לקחת חלק במשחק.

הצוות המקצועי בראשות עודד קטש ודרור כהן שם דגש מיוחד על משחק ההגנה, שעמד במוקד הביקורות בשלושת המחזורים הראשונים. בנוסף לכך, קטש, שלא היה מרוצה מהצורה החלשה בה הקבוצה פותחת את משחקיה, דיבר רבות עם שחקניו על הצורך לשחק בריכוז גבוה מתחילת המשחק. בנוסף עברו השחקנים תדריך וידאו, בו הוצגו קטעים ממשחקה של נתניה מול מכבי ת"א במחזור הקודם.

לוק ג´קסון. חוזר לסגל, למרות האכזבה ממנו (יוסי ציפקיס)
לוק ג´קסון מול ראמל בראדלי (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

דן גרונפלד, שהצטרף בסוף השבוע לאימוני הקבוצה, הגיע עם רעב לשחק כדורסל, לאחר שלא נטל חלק במשחק רשמי מאז ששיחק בגביע צ'אנס בשורות הפועל חולון. גרונפלד, המפגין יכולת גבוהה באימונים, צפוי לשחק במשחק מול נתניה. המשא ומתן עם הרכז מרקוס בנקס לא צלח, והשחקן לא יגיע לירושלים.