הפועל ירושלים קיימה הערב (חמישי) ישיבת דירקטוריון שדנה בין היתר במעמדו של שחקן הקבוצה, יובל נעימי. הישיבה התקיימה באולם מלחה, בצמוד לאימון שהתקיים באותה שעה על הפרקט.

ראשון היוצאים מהישיבה היה יו"ר הקבוצה, דני קליין, שככל הנראה רצה לאפשר ליתר הנוכחים להמשיך להתדיין בנושא בינם לבין עצמם. לאחר זמן ממושך יצאו כלל הנוכחים וגם שחקני הקבוצה, שהתעניינו בעצמם בתוצאות הישיבה.

קליין עצמו סירב לשוחח עם התקשורת, אך מאמן הקבוצה, עודד קטש, הסכים לומר: "ממה שאני הבנתי, היתה ישיבה טובה. זהו, יובל חלק מהקבוצה וכמו שאמרתי לפני כן, הדברים שיצאו החוצה הם לאו דווקא מדוייקים ולא כל כך קשורים למה שקורה בתוך הקבוצה במהלך האימונים".

"בסך הכל, הכל בסדר", המשיך קטש והדגיש: "יובל הוא שחקן מצויין והוא חלק מהקבוצה. אני יודע שיובל רוצה להישאר ולהצליח ואפשר מאוד להבין שהלחץ הזה נובע מכך שהוא רוצה להצליח ולהוביל את הפועל ירושלים. אני מקווה שזה מה שיהיה".

כשנשאל אם הוא רואה את נעימי נשאר בקבוצה לא רק למשחק הקרוב מול גלבוע/גליל, אלא עד לתום העונה, השיב בהחלטיות: "כן. אני רואה את יובל מסיים את העונה בהפועל ירושלים ואפילו הרבה יותר מזה".

יובל נעימי מגיעה לפגישה עם ההנהלה (גיא בן זיו)
יובל נעימי. הסוגייה הועלתה בישיבה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

גורמים בקבוצה סיפרו כי בישיבה עודכנו כלל המשתתפים בפרטי הפרשה, והוסבר להם שבימים האחרונים נעשו מאמצים להרגיע את הרוחות בשני הצדדים. כמו כן, בקבוצה נטען כי לא התקבלו החלטות משמעותיות בישיבה וכי כלל לא בטוח שההחלטות הללו יתקבלו גם ביום שני הקרוב, לאחר המשחק מול גלבוע/גליל.

עודד קטש מחוץ לאולם מלחה (גיא בן זיו)
עודד קטש מחוץ לאולם מלחה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

ראשיתו של הסיפור בסכסוך שנתגלע בין אביו של השחקן, קובי נעימי, לבין הנהלת הקבוצה. לאחר משחקה של ירושלים באירופה מול ליאז' הבלגית יצא האב במתקפה חריפה כנגד ההנהלה והמאמן עודד קטש וטען כי מתנכלים לבנו רק משום שלא הסכים לחתום במהלך הקיץ האחרון על חוזה חדש, החלטה שנבעה מרצונו להתקדם למועדון אירופי בהמשך הדרך.

דני קליין מגיע לישיבת הדירקטוריון (גיא בן זיו)
דני קליין מגיע לישיבת הדירקטוריון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

דווקא כשנדמה היה שהסיפור הסתיים, הגיעה סאגת מוצרי החשמל. קליין החליט להעניש את נעימי על דברי אביו והוציא הוראה לקחת מביתו של השחקן מכשירי חשמל בשווי 8,000 ש"ח, אותם קיבל כהטבה זמנית מהקבוצה.

מקורבי השחקן טענו כי העובדה שהמכשירים נלקחו ביום המשחק מול מכבי הינה חמורה במיוחד. בקבוצה טענו מנגד כי הדבר נעשה בתיאום השחקן והיום נבחר לבקשת נעימי.