אליהו. ייעדר למשך שבוע וחצי עד שלושה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אליהו. ייעדר למשך שבוע וחצי עד שלושה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

פורוורד מכבי תל אביב, ליאור אליהו, שנפצע במשחקה של הנבחרת באליפות אירופה, עבר היום (שלישי) בדיקת MRI בירך וכן נבדק על ידי רופא הקבוצה, גיא מורג, שקבע כי אליהו סובל מ"רגל עץ", משמע חבלה חזקה מאוד בשריר הירך ושטף דם. 

השחקן עצמו אמור היה להצטרף לאימוני הקבוצה, ולפגוש לראשונה את חבריו החדשים למדים הצהובים. אליהו יעבור טיפולים אצל הפיזיותרפיסטים של הקבוצה וצפוי להיות מושבת מפעילות בין שבוע וחצי לשלושה שבועות מלאים.

מכבי רוצה עוד גארד, הנדריקס עשוי להיות מושאל
למרות שכבר נדמה היה כי הסגל של מכבי תל אביב לקראת העונה הבאה כבר התגבש, ממשיכים במועדון הצהוב לחפש במרץ גארד נוסף שישלים את הפאזל. כרגע אין מועמדים ספציפיים שעשויים להצטרף אך בקבוצה מפעילים את כל המקורות האפשריים על מנת לאתר את הגארד שיתאים לסגל.

אם גארד נוסף אכן יוחתם מי שעשוי לשלם את המחיר הוא הפורוורד האמריקני, ריצ'ארד הנדריקס, שיושאל לקבוצה אחרת באירופה. כל זאת כמובן בתנאי שאכן יגיע שחקן על פי התכנון של הצוות המקצועי.

יש לציין כי גם הרכז הפצוע, דורון פרקינס, עדין נמצא בתוכניות ובמועדון ממשיכים לעקוב אחריו מדי יום ביומו על מנת לבחון את קצב ההחלמה שלו ולקבוע האם הוא מסוגל לשוב ולשחק כבר בפתיחת העונה. השחקן עצמו מפרסם בשבועות האחרונים קליפים שמתעדים את מגמת השיפור שלו ואת הכושר בו הוא נמצא.

כזכור, עוד במהלך העונה שעברה ניסתה מכבי להשאיל את הנדריקס לקבוצה אחרת באירופה אך בסופו של דבר ההתעקשות של המאמן, דייוד בלאט, השתלמה לו ובהנהלה החליטו להשאיר את השחקן בסגל, מה שגם השתלם מאוחר יותר באותה עונה.

גורם במועדון אמר בנושא: "יש דיבורים על כך שאולי הנדריקס יושאל אבל שום דבר ממש לא מוחלט, אם יגיע גארד כמו שאנחנו רוצים אז צריך לשחרר שחקן גבוה אחר והסיכוי הוא שזה יהיה הנדריקס אבל כרגע אין מועמדים רלוונטים כך שבינתיים הוא עוד כאן".

ריצ´ארד הנדריקס (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
ריצ´ארד הנדריקס (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

על פי דיווחים בספרד הקבוצה שעשויה לקלוט את הנדריקס היא קאחה לבוראל ויטוריה שמעוניינת בשירותיו ואף בחנה את האופציה לגביו עוד בעונה שעברה. בוויטוריה מוכנים לשלם עליו סכומי כסף יפים כדי להשלים את המעבר.