דאנסטון מטביע. שחקן הסיבוב בליגת לוטו (יניב גונן)
דאנסטון מטביע. שחקן הסיבוב בליגת לוטו (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הסיבוב הראשון בליגת לוטו הגיע לסיומו ובמנהלת הליגה בחרו את נבחרי הסיבוב. בתואר שחקן הסיבוב זכה הפורוורד בראיינט דאנסטון מהפועל חולון שסיים עם ממוצעים של 16.1 נקודות, 11 ריבאונדים ושתי חסימות למשחק.

הנציג הישראלי היחיד בחמישיית הסיבוב הוא חברו לקבוצה של דאנסטון, מורן רוט, שהעמיד ממוצעים יפים של 12.8 נקודות, 2.9 ריבאונדים ו-8.3 אסיסטים. רוט, הזכור כאחד מהגורמים המשפיעים ביותר על זכיית החולונים באליפות בשנת 2008, מוליך את הליגה באסיסטים והוא הרביעי בליגה ביחס אסיסטים/איבודים.

לאלופה מכבי תל אביב יש נציג אחד בחמישיית הסיבוב, ריצ'ארד הנדריקס. הפורוורד הציג ממוצעים גבוהים ביחס לכמות הדקות שקיבל עם 14.2 נקודות, 7.2 ריבאונדים ו-1.3 אסיסטים.

גם פול דילייני מ-מ.כ. הבקעה עם 19 נקודות, 3.9 ריבאונדים, 4.6 אסיסטים ושתי חטיפות. דילייני נמצא במקום השני בליגת לוטו באחוזים מהקו עם 92.3%.

פול דילייני (יוסי ציפקיס)
פול דילייני (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

את החמישייה סוגר רומאו טראוויס מגלבוע/גליל שסיים סיבוב מצויין מבחינתו עם 16.6 נקודות ו-6.1 ריבאונדים. מאמן הסיבוב הוא ליאור ליובין של גלבוע/גליל שהוביל את קבוצתו למאזן 3:7 בליגה ול-0:5 בבית 1 של הליגה הבלקנית. לשחקן השישי נבחר עידו קוז'יקרו שבעשרה משחקים עלה מהספסל ותרם 9.6 נקודות ו-4.3 ריבאונדים ב-17.1 דקות למשחק.