"רוצים את גביע אירופה ברמלה" כך אומרים אנשי הקבוצה לפני המשחק הראשון ב-19:00 בו תארח אליצור המקומית את דינמו נובוסיבירסק מצמרת הליגה הרוסית החזקה במסגרת המחזור השלישי ביורוקאפ.

בימים האחרונים היו עסוקים בקבוצה של עדן ענבר בעיקר בדבר אחד, הקרסול הפצוע של שי דורון. כזכור, קפטנית הקבוצה נפצעה במחזור הליגה ביום שני במשחק הניצחון נגד מכבי אשדוד ומיום שני האחרון עובדים בקבוצה מסביב לשעון כדי להכשיר את דורון. השחקנית עצמה עוברת שלושה טיפולים ביום ובקבוצה מאוד מקווים כי תוכל לקחת חלק במשחק מחר. 

מעבר לכך ברמלה יודעים שהכח העיקרי של הקבוצה טמון באוהדיה שבמשך שנים נחשבים לאוהדים חמים במיוחד ולשם כך מצפים במועדון ל-1,000 איש שיגיעו ויעודדו את השחקניות של עדן ענבר כלשם כך גייסו בקבוצה  ילדים מבתי הספר בעיר שיגיעו לעודד.

בפן המקצועי במידה ודורון לא תוכל לשחק מי שתצטרך לקחת את ההובלה היא לייני סאלווין שהגיעה אף היא הקיץ לרמלה. מעבר לכך בקבוצה בונים על הסגל הרחב שנבנה בעיקר בגלל מקרים כאלה כשגם שירן צעירי, ריבי גרינבוים ואורנית שוורץ יכולות לתפוס את המקום של שי דורון בחמישיה.

שי דורון (מור שאולי)
שי דורון. מקווים להכשירה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

כמו כן עדן ענבר יצטרך את שחקניות הפנים שלו, לקו ווילינגהאם שהצטיינה בשבוע שעבר נגד ירבאן הארמנית וצמד הבוסמניות איבאניסביץ' וראדונוביץ' שהוחתמו במיוחד לשם היורוקאפ ובמשחק הקודם לא התעלו יתר על המידה.