פורוורד הפועל ירושלים, שרון ששון, חזר אתמול (שלישי) לאימונים לקראת משחק הגביע מול ברק נתניה למרות שהוא עדיין סובל מכאבים ברגלו, אך לא מדובר במשהו שאמור להדאיג את הצוות המקצועי.

בירושלים, בניגוד לכמה קבוצות אחרות בליגה, לא הצליחו לסדר לשחקנים הזרים כמה ימי חופש בכדי לחגוג את חג המולד, אך המועדון אירגן לכל אותם שחקנים ארוחת חג חגיגית משותפת באחת מהמסעדות בעיר, בה צפויים להשתתף כאמור כל הזרים עם בנות זוגם.

לוח הזמנים הצפוף של ירושלים, בגינו לא יתאפשר לתת מנוחה לזרים, כולל בראש ובראשונה את המשחק נגד נתניה בגביע, אותו בקבוצה מהבירה מתכוונים לנצח - בטח לאור העובדה שנתניה כבר הנחילה להם הפסד העונה בליגה.

שבוע לאחר מכן ירושלים תצא למשחק חוץ נגד שאלוי במסגרת היורוקאפ, ושבוע נוסף לאחר מכן תפגוש את אריס סלוניקי. אם זה לא מספיק, מיד עם החזרה לליגה אחרי הפגרה, תפגוש ירושלים את מכבי תל-אביב.

אתמול בצהריים, ערכו שחקני הקבוצה ארוחה עם ילדי "אור שלום" במהלכה סעדו ביחד כמה עשרות ילדים עם כוכבי הקבוצה ובמהלך הארוחה קיבלו חתימות מהשחקנים האהובים עליהם ואף הוזמנו לצפות בהם במשחקים העתידיים של הקבוצה.

בסה"כ, נראה שבקבוצה של גיא גודס שוררת אווירה מצוינת, בטח לאור העובדה שאת החודש הקשה והעמוס שלהם, הם התחילו ברגל ימין, בניצחון על אשקלון, דבר שנתן הרבה ביטחון לשחקנים.

שרון ששון. חזר לאימונים (אמיר לוי)
שרון ששון. חזר לאימונים (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE