עדני דגן. התחיל לעבוד בגדול (דרור עינב)
עדני דגן: "פחות הרשמנו במהלך העונה" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

האם רמת השרון ואליצור רמלה ייפגשו בחצי-גמר הגביע או שההגרלה תזמן לנו מפגש אחר? זאת השאלה שתעסיק ככל הנראה את חובבי כדורסל הנשים בהגרלה שתתקיים היום ב-11:30, במשרדי איגוד הכדורסל ותשודר בשידור ישיר ב- ONE TV LIVE.

ארבע קבוצות יוגרלו לערב חצאי-הגמר שיתקיים ב-3 במארס ככל הנראה בבית מכבי בראשל"צ - האלופה רמת השרון, מחזיקת הגביע מכבי רמת חן, סגנית האלופה אליצור רמלה והקבוצה המפתיעה של העונה, אליצור מכבי נתניה. הגמר יתקיים ארבעה ימים אחרי. מי שצפויות להשתתף בהגרלה הן קפטניות הקבוצות והמאמנים.

למרות האבסורד שבדבר, מי שנחשבת כאנדרדוג מבין ארבע הקבוצות היא דווקא מי שהניפה את הגביע בשנה שעברה, רמת חן.

מאמן הקבוצה, עדני דגן, זוכר היטב את הזכיה בעונה החולפת ואמר ל-ONE לקראת ההגרלה: "לפי דעתי כל שלוש הקבוצות ירצו לקבל אותנו בחצי-הגמר, אף אחד לא יבקש את הקבוצות האחרות. למרות שאנחנו מחזיקי הגביע אף אחד לא זוכר מה היה בשנה שעברה, מבין כל ארבע הקבוצות, האמת היא שאנחנו פחות הרשמנו במהלך העונה, אבל אותי לא מעניין מה כולם רוצים. אותי מעניין מה יהיה".

אורנה אוסטפלד. רוצה עוד גביע  (דרור עינב)
אורנה אוסטפלד. רוצה עוד גביע (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

על העובדה שאחת מהשחקניות המרכזיות שלו, נועה גנור, קרעה את הרצועה בברכה וגמרה את העונה אמר דגן: "בכדורסל אין ואקום, זה דבר שלא אני המצאתי. בשלבים שאנחנו נמצאים אתה לא מסתכל על מה שאין, אלא על מה שיש, זה מה שיש ועם זה נצא למלחמה. כל אחת מהבנות יודעת שהיא צריכה להביא את האקסטרה. לין גולן הביאה את זה במשחק נגד חולון. אין ספק שהחסרון של נעה משמעותי אבל זה משהו שאנחנו מתמודדים איתו".