הספסל של ר&
הספסל של ר"ג. מקבלים מאמן חדש (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בעירוני ר"ג לא שמעו על המילה מנוחה. יומיים אחרי שוויקטור סקורניק סיים את דרכו על ספסל היורדת מליגת העל, סיכם היום (שישי) רן אשר את תנאיו בקבוצה והוא יהיה מאמנה החדש של הקבוצה מזיסמן.

עירוני ר"ג פתחה את העונה בצורה רעה מאוד כשנחלה שני הפסדי בית לעומת ניצחון בודד ומינתה את אשר (43), מאמן מנוסה בזירה המקומית שאימן בעברו בעיקר מחלקות נוער שונות אך זכה לאמן גם בליגת העל ובליגה הלאומית.

אשר אימן בעברו את מכבי גבעת שמואל בליגת העל, מכבי אשדוד ואליצור רמלה בליגה הלאומית ואת מחלקות הנוער של הפועל חולון, עירוני רעננה ועירוני ר"ג ואף אימן במשך שתי קדנציות את נבחרת הנוער של ישראל.

כמו כן, זו לא הפעם הראשונה בה מצטלבות דרכיהם של אשר וסקורניק. לאחר שאשר סיים את דרכו במכבי אשדוד בעונת 07/08, מחליפו היה לא אחר מאותו סקורניק, אותו הוא החליף כעת בר"ג.

המאמן הטרי מוכן למשימה העומדת בפניו ומודע לכך שהסגל בר"ג שווה הרבה יותר ממה שהוא הראה עד כה. אחרי שהעביר את האימון הראשון בקבוצה אמר אשר ל-ONE: “אני מרגיש נהדר לחתום במועדון כמו עיורני ר"ג, שמח על ההזדמנות שניתנה לי ומתחייב לעשות את כל הדרוש כדי שהקבוצה תפיק את כל הפוטנציאל".

אור ברנר.  (אלעד ירקון)
אור ברנר. (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

"זאת רק תחילת העונה, הקבוצה אמנם אחרי שני הפסדים אבל העונה ארוכה ועם הזמן נתחבר, אני אלמד את הקבוצה. זה שיש פוטנציאל בקבוצה זה ברור. מבחינת שחקנים יש פה שחקנים טובים מאוד. צריך לעבוד ולעבוד. ננסה להתחזק לפחות בגארד, אבל זה יקרה רק אחרי שאשב עם ההנהלה".