רמי הדר (ONE)
הדר. אחרי שכבש את הפסגה הוא רוצה לדרוס את היריבות | צילום: מערכת ONE

מי שצפה אמש (שני) במשחקי המחזור ה-11 בליגה הלאומית בכדורסל, יכול היה בהחלט להתרשם מהעניין ומהדרמה. הליגה הזו צפופה מאוד וגם אחרי המחזור האחרון הפער בין המקום הראשון, שם נמצאת מכבי אשדוד, לבין המקום האחרון, אותו מאיישת לב השרון, עומד על 5 נקודות.

לא מעט הפתעות היו במחזור הנוכחי, כאשר נצרת עילית מהמקום העשירי הדהימה בחוץ את הטוענת לעליה, הפועל חיפה, 86:91. עוד תוצאה שניתן להרים גבה בגינה היא ה-77:87 של כוכב יאיר/כפ"ס (מקום תשיעי) על עוד טוענת לכתר, מ.כ הבקעה.

מי שזכתה מן ההפקר היא אשדוד, שאחרי מאמץ גדול לא התבלבלה במשחק הביתי שלה מול מכבי באר יעקב וניצחה אותה 73:80.

החניכים של רמי הדר ניצלו את המעידה של יריבותיהם למאבק העליה ותפסו את המקום הראשון בטבלה.

הדר אמר על כך ל-ONE: “יש העונה ליגה צמודה מאוד וזה מביא עניין עצום. יש הרבה דרמות, הרבה מאבקים, משחקים שמסתיימים בהפרשים של 2-4 נקודות, זה בריא וטוב לכדורסל. אני שמח מאוד שניצחנו למרות שהיה קשה. אנחנו לא מביאים עדיין לידי ביטוי את הנוסחה שאומרת לדרוס את היריב כשאנחנו במומנטום".

הספסל של הבקעה מתוסכל (אלעד ירקון)
הספסל של הבקעה מתוסכל (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

"יש לנו בעיה שמטרידה אותי בכל הקשור לריבאונד הגנה, אבל החבר'ה קשוחים ורוצים, ואנחנו במקום הראשון, אז אפשר גם להסתכל על זה כך", הוסיף המאמן.

לקראת המשחק במחזור הבא, אז תצפין אשדוד לנצרת עילית, אמר המאמן: "זו קבוצה מוערכת וכיום בחזקתה המאמן הטוב בליגה, בלי שום ספק".