יריב יצקן. יעבוד תחת מאמן חדש (אלעד ירקון)
יריב יצקן. יעבוד תחת מאמן חדש (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בעירוני רמת גן החליטו לעשות סוף ליכולת הירודה של הקבוצה ולשרשרת ההפסדים מתחילת העונה ופיטרו את המאמן ויקטור סקורניק. אתמול (שלישי) נחלה הקבוצה את הפסדה השני העונה מתוך שלושה משחקים. הניצחון היחיד של הרמת גנים היה על מכבי באר יעקב לעומת שני הפסדי בית, במחזור הראשון ליקנעם/מגידו ובמסגרת המחזור השלישי להפועל טבעון.

רמת גן, שהובסה בביתה 89:65 על ידי קבוצת הבת של מכבי חיפה, נמצאת במקום ה-12 לאחר שלושה מחזורים. ראשי הקבוצה, שהיתה אחת המועמדות הרציניות לעלייה לליגת העל, הבינו כי רק זעזוע יוכל להחזיר לצמרת את הקבוצה שרק ירדה בעונה שעברה מליגת העל.

יושב ראש הקבוצה, עמיקם ריקלין, ששוחח עם סקורניק והודיע לו על סיום תפקידו, הסביר את המהלך ל-ONE: "היינו חייבים לבצע טלטלה. אי אפשר לחתוך שחקנים כרגע אז הדבר היחיד שנותר לעשות היה לסיים את דרכו של ויקטור שהוא בחור מצויין. הקבוצה מפסידה וזאת עובדה, לא הכל באשמתו של ויקטור. אנחנו משחקים בלי זרים והיה צריך לסיים את זה בצורה הכי מהירה שאפשר".

ריקלין הודה כי לאחר שיימונה מאמן גם הסגל יעבור רענון: "יהיו שינויים בסגל. אין לנו מנהל משחק, בעל הבית וזאת הבעיה העיקרית. ישנם מספר מועמדים לאימון הקבוצה ואני מקווה שנסגור את זה בקרוב".

איציק אוחנון (אתר המנהלת) (ONE)
איציק אוחנון (אתר המנהלת) (ONE) | צילום: מערכת ONE