עירוני רמת גן ממשיכה להסתבך. לאחר שהפסידה לקרית אתא במחזור הקודם, הקבוצה הרמת-גנית נחלה אמש (שלישי) הפסד נוסף, הפעם, 76:62 בבית לשניה בטבלה, הפועל תל אביב, במסגרת המחזור ה-11 בליגה הלאומית.

בעקבות ההפסד, המהווה את הפסדה השמיני של הקבוצה מתחילת העונה, חניכיו של דני גוט ירדו למקום ה-13 בטבלה, כשבאמתחתם 14 נקודות, פור של נקודה אחת בלבד מנועלת הטבלה, הפועל כפ"ס/כוכב יאיר.

השוטינג גארד של הקבוצה, דרור דוידי, התייחס למשחק ואמר: "פתחנו טוב את המשחק אבל בחצי השני דברים לא עבדו כמו שציפינו. הפועל הגבירו את האגרסיביות והמשחק התהפך לטובתם. אין ספק שעזרנו להפועל להיראות טוב יותר בחצי השני ואנחנו חייבים לדעת להיות מרוכזים במשך כל ארבעים הדקות. מה שבטוח הוא שההפרש בתוצאת הסיום לא מעיד על ההפרש בין הקבוצות".

בהתייחס למצב הלא טוב אליו נקלעה קבוצתו אמר דוידי: “זה מאד מתסכל, לא חשבנו שנהיה במקום הזה. אנחנו עושים מאמצים ושינויים בשיטות המשחק על מנת למצוא את הדרך הנכונה לניצחונות. אנחנו מאמינים בעצמנו ויודעים שנוכל לצאת מהמצב הזה".

"המקום הטבעי של ר"ג הוא ללא ספק בין ארבע הקבוצות הראשונות, כרגע זה נשמע תלוש מהמציאות אבל בסגל שיש לנו כרגע אני יותר משוכנע בזה. אנחנו נצטרך למצוא את הדרך ולהתחיל לעשות ניצחונות בכח. בסיבוב השני ניראה הרבה יותר טוב", סיכם השוטינג גארד.

דוידי:
דוידי: "בסיבוב השני ניראה יותר טוב" (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

במחזור הבא יפגשו חניכיו של דני גוט את האחרונה בטבלה, הפועל כפ"ס/כוכב יאיר לקרב תחתית חשוב. על המפגש אמר דוידי: "אי אפשר להגדיר את המשחק הזה כקריטי עבורנו, הוא לא יקבע את היורדות. הוא משחק חשב עברונו כמו כל משחק".