פניני מול ראשל
איתי לב. עובר לבקעה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

מ.כ הבקעה שסיימה את העונה האחרונה במקום ה-1 בליגה הלאומית, ממשיכה את הכנותיה לקראת העונה הבאה עם החתמתו של אור שאלתיאל, ששיחק בעונה שעברה ברמלה.

שאלתיאל העמיד בעונה האחרונה ממוצעים של 6.7 נק' יחד עם 3.2 ריבאונים ואסיסט בודד ב-20.9 דקות משחק.

בנוסף לשאלתיאל, חתמו גם איתי לב שהגיע ממכבי ראשון-לציון, קפטן נבחרת הנוער ליאור שם-טוב שחתם ל-3 שנים בקבוצה וגיל אמיתי שהגיע מהפועל כפ"ס. בנוסף ל-4 הפרצופים החדשים, הקבוצה החתימה את גיא קנטור, נועם מטלון ויחזקאל סקוורר ששיחקו כבר בקבוצה על חוזה חדש במועדון.

מוטי אמסלם, יו"ר הקבוצה, אישר את הידיעה ואמר ל-ONE: "אני שמח שכל השחקנים האלו חתמו בקבוצה. ליאור שם-טוב נמצא כרגע עם נבחרת הנוער באליפות אירופה והחתמנו אותו כהשקעה לעתיד.

"גיל אמיתי שהגיע מכפ"ס הוא שחקן כשרוני שצפוי לו עתיד ורוד וכרגע אנחנו במו"מ מתקדם עם שני זרים שישלימו לנו את הסגל". אמסלם דיבר על מטרות הקבוצה לעונה הבאה ונשמע בטוח כשאמר: ”המטרה שלנו היא אליפות ואך ורק אליפות".

מוטי אמסלם (ONE)
מוטי אמסלם (ONE) | צילום: מערכת ONE

גיא כהן חתם ביבנה


גיא כהן (27, 1.95) המשחק בעמדת הסמול פורוורד, חתם באליצור יבנה אותה יאמן השנה נתי כהן. בעונה שעברה שיחק כהן בהפועל יקנעם/מגידו שהעפילה לליגת העל. הוא מצטרף לאייל שולמן, צפריר וולפר וניר גולן שכבר חתמו בקבוצה. חיים ברבי ימשיך עונה שלישית יחד עם הצעירים אורי מור-חיים ונועם קנוניץ שעלו מהנוער.

מוטי דניאל, המנהל המקצועי, אמר: "הקבוצה מתכוננת להשלים את הסגל. עד תחילת האימונים בסוף אוגוסט נהיה בסגל כמעט מלא. הליגה השנה צפויה להיות מאוד חזקה ואנחנו עם הפנים קדימה".