גיא פניני, סיכם לעוד שנתיים (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
גיא פניני, סיכם לעוד שנתיים (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

הצוות המקצועי אולי לא מורכב עד הסוף, אבל בסגל כבר יש התקדמות. קפטן מכבי תל אביב גיא פניני סיכם במועדון על חוזה חדש לשנתיים עם אופציה לעונה שלישית (2016/17). עונת הטרבל החולפת הייתה החמישית ברציפות של השחקן בהיכל נוקיה.

למרות שעדיין לא חתם רשמית על החוזה, גיא גודס כבר עובד בפועל במכבי תל אביב. היום (רביעי) נפגש המאמן המיועד עם דני פרנקו, שסיים את חוזהו במכבי חיפה, לשיחה שהוגדרה כטובה.

בין השניים ישנה כימיה והערכה רבה, ופרנקו הביע את רצונו להשתלב במערכת של מכבי ת"א ולעבוד לצידו של גודס אצל הצהובים. פרנקו אמור להיפגש עם ראשי הפועל ירושלים ולשמוע את עמדתם לגביו, ולאחר מכן שאלת עתידו המקצועי תתבהר.

כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, ד'אור פישר מצוי במשא ומתן עם מכבי ת"א. עם זאת, עד שנושא שון ג'יימס לא יהיה סגור והשחקן ישוחרר, הסנטר ששיחק בעונה שעברה בבאמברג לא יחתום אצל מכבי.

בתוך כך, ג'ייק כהן, שחזר להיכל נוקיה באופן אוטומטי מאחר שתקופת ההשאלה שלו למכבי ראשל"צ הסתיימה, אמור להיות מושאל שוב. הסנטר היהודי תלוי בפישר, ובמידה שהמו"מ עם הסנטר הוותיק ייכשל, אזי כהן צפוי להישאר במועדון.

דייויד בלאט ייפגש במהלך הלילה לראיון מקצועי עם הנהלת קליבלנד קאבלירס. לאחר מכן יצטרך מאמן מכבי היוצא להחליט אם ברצונו להיזרק למים העמוקים כמאמן ראשי כבר בשנתו הראשונה ב-NBA, או לשמש כעוזר של סטיב קר בגולדן סטייט ווריירס בשלוש השנים הקרובות, כדי להתסגל לליגה הטובה בעולם. לבלאט יש במסגרת ההצעה מגולדן סטייט סעיף שמאפשר לו לצאת בסיום כל עונה מההתקשורת ולקבל חוזה של מאמן ראשי ב-NBA, אם וכאשר תגיע הצעה שכזו.