לימונד. באופוריה (אלן שיבר)
לימונד. באופוריה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

בהתחלה היה אולי נדמה שמדובר בהבלחה מקרית, אבל משבוע לשבוע הולך ומתברר שהפועל ת"א, למרות תקציב די צנוע, היא אחת מקבוצות הכדורסל הטובות בישראל. אחד האחראים העיקריים לכך הוא הגארד רביב לימונד, מלך הסלים של ליגת העל, שהתראיין במסגרת התוכנית "האולפן הפתוח" וניסה להסביר את ההצלחה באדום.

"אף פעם לא שיחקתי בקבוצה עם כל כך מעט אגו" אמר לימונד, "אף פעם לא שיחקתי בקבוצה כזו. החבר'ה כאן מדהימים. זה כיף לא נורמלי. מבחינתי להחתים את כולם פה על חוזה עד סוף הקריירה והלוואי ונישאר כולם ביחד. מבחינתי זו חוויה".

"בשיטה הנוכחית כולם מקבלים את ההזדמנות שלהם ואין הרבה לחץ בניגוד לקבוצות אחרות, כששחקנים אמריקאים לחוצים על הסטטיסטקה והכדור לא זז", הוסיף השחקן.

חלק גדול מהקרדיט מגיע למאמן ארז אדלשטיין ולימונד הסביר: "לצערי, בדרך כלל נותנים הנחה לשחקנים בכירים או אמריקאים, אבל הוא לא מתבייש לבוא לכל אחד ולתת לו בראש אם צריך. הוא נותן לך להבין שהכל יכול לקרות רק בדרך שלו. כולם צריכים ליישר קו".

למרות ההצלחה לאחרונה מרחף סימן שאלה סביב עתידו של הרכז וינסנט קאונסיל, אך לימונד דווקא מגבה:  "אני חושב שאם זה לא מקולקל לא צריך לתקן. אני חושב שהוא נותן לנו דברים, למרות שלא תמיד רואים הכל בסטטיסטיקה. אני מתאר לעצמי שיתן לנו עוד יותר בהמשך. לוקח זמן להתסגל לשיטה של ארז".