הפועל ירושלים וגלבוע/גליל למדו הערב (ראשון) על בשרם שמה שנכון לעונה הסדירה לא בהכרח תקף בפלייאוף העליון. הירושלמים הגיעו לגן נר ויצאו עם ניצחון 67:69, שהוציא אותם לדרך לפיינל פור ברגל ימין.

לאחר המשחק, שרון דרוקר ניתח: "בהתחלה קיבלנו 27 נקודות וזה היה קטסטרופה, שיחקנו ממש לא אגרסיבי. אחרי זה שינינו כמה דברים בהגנה והיינו יותר אגרסיבים, התרכזנו טוב מאוד בקלעים. בהתקפה עשינו טעויות בסוף מרוב רצון לנצח וכל אחד ניסה לנצח לבד. אני מאמין שנלמד מזה ואנחנו צריכים לראות איפה אנחנו עומדים ובאיזה נקודות אפשר להשתפר. אנחנו יכולים להתמודד עם כולם".

השחקן המצטיין במשחק, די.ג'יי. סטרוברי: "הרבע הראשון היה שלהם ולאחר מכן נכנסו טוב לריבאונד והשתלטנו על המשחק. עשינו את הדברים קשים, אנחנו צריכים להמשיך לעבוד. אני בטוח שנעלה לפיינל פור".

"אני חושב שהגבנו לאגרסיביות שלהם בכך שנסוגנו והתעוררנו מאוחר", ניסה להסביר ליאור ליובין, מאמן גליל, "הפסדנו את זה באגרסיביות ובקליעות עונשין וזאת הנקודה המכריעה פה. יש לנו שחקנים טובים וגם מהספסל לא קיבלנו תרומה משמעותית בצד ההתקפי. לא שיחקנו טוב, ברגעים מסוימים השחקנים עשו עבודה טובה ואיבודי כדור השפיעו עלינו". על המשחק הקרוב נגד מכבי תל אביב הוא אמר: "צריך להיות חיוביים ותמיד אנחנו מלאי אמונה. נתרכז בנו ופחות במכבי".