מספרים שתזמון הוא הכל בחיים. דייויד בלאט, ששוהה בלאס וגאס וצופה במשחקי ליגת הקיץ נתקל שלשום בחבר וותיק - אקס מכבי תל אביב, דייויד בלו, אחד השחקנים המוערכים ששיחקו בעשור האחרון אצל הצהובים.

בלאט ובלו החליפו חוויות וגם דיברו ברמה המקצועית, לאחר שלפני שבועיים ניקולה וויצ'יץ' שוחח עם הפורוורד לגבי האפשרות שיגיע חזרה להיכל נוקיה. בלו, שהחל קריירה כסוכן שחקנים, אמר למאמן מכבי שכבר הפך דף והחל בקריירה חדשה, אולם גם סייג וטען שאף פעם אי אפשר לדעת. בכל מקרה, בהיכל בטוח יקבלו אותו בזרועות פתוחות. אגב, דייויד בלו קיבל גם הצעה מז'ליקו אובראדוביץ' להגיע לפנרבחצ'ה, אך שמע ממנו את אותה גרסה שקיבל בלאט.

בכל מקרה, במכבי מעוניינים לצרף פורוורד נוסף לסגל, כאשר על הכוונת נמצא ג'ו אינגלס. האוסטרלי בן ה-26, ששיחק בשלוש העונות האחרונות במדי ברצלונה, קיבל הצעה להצטרף לממפיס גריזליס מה-NBA, אך בשלב זה מעדיף להישאר באירופה. לאתר ערוץ הספורט נודע כי שכרו של אינגלס לא נחשב לגבוה במיוחד ועלות הבאתו תהיה פחותה בהרבה בהשוואה לשכרו של ניק קיינר מדלי בעונה שעברה - 700 אלף דולרים.

אינגלס, שסיים את חוזהו בבארסה, שותף העונה ב-29 משחקי יורוליג והגיע עם ברצלונה עד חצי גמר הפיינל פור. הפורוורד תרם 6 נקודות בממוצע למשחק. בשלוש העונות שלו במפעל האירופי הבכיר רשם הפורוורד 5.2 נקודות ו-1.8 ריבאונדים בממוצע ב-65 הופעות במדי קבוצתו של צ'אבי פסקוואל.