קטש. פתח מסורת (קובי אליהו, וואלה)
קטש. פתח מסורת (קובי אליהו, וואלה) | צילום: ספורט 5
עודד קטש עובד בימים אלה יחד עם המאמן הלאומי אריק שיבק ועוזר המאמן אריק אלפסי, על תוכנית האימונים של נבחרת ישראל לקראת משחקי מוקדמות אליפות אירופה. במקביל, קטש ממשיך זו השנה הרביעית ברציפות להריץ את מחנה הכדורסל שלו, "שחקן אמיתי" שפונה לילדים ולילדות כאחד.
השנה, מאמנה של גלבוע/גליל ליאור ליובין וקפטן הקבוצה אבישי גורדון ידריכו במחנה, כמו גם עוזר מאמן הפועל ירושלים דרור כהן. נוסף עליהם, שי דורון ואורנית שוורץ ידריכו את השחקניות הצעירות.
 
קטש סיפר: "אנחנו מנסים להביא דברים מגוונים וחדשים למחנות שלנו. אחד האלמנטים הוא שמירה על הקשר עם הילדים לאורך כל השנה, גם הרבה זמן לאחר שנגמר המחנה".
 
במחנה שמים דגש על נקודות שבעבר פחות הדגישו בכל הנוגע לעבודה עם הילדים, ולכן פיזיולוג הספורט מולי אפשטיין לוקח בו חלק, כמו גם מאמני הכושר של הפועל חולון ומכבי אשדוד, עמית גוזויאן ורפי גורודצקי. מתקיים גם שיתוף פעולה עם עמותת 'ערכים בספורט' של דורון שפר, שנציגיה מדברים עם הספורטאים הצעירים על המשמעות של להיות ספורטאי, מנהיגות במגרש ומחוצה לו וכדומה. המאמנים משלבים גם סשנים של וידאו שלאחר מכן מנותחים עם הילדים בחדר התדריכים.
 
המחנה הראשון שייערך במקווה ישראל כבר מלא לגמרי. מחזור נוסף שייערך במכון וינגייט נפתח בין התאריכים 9.7-5.7, כאשר צעירים וצעירות מכיתות ה' עד י"א יוכלו להירשם.