בעוד שרוב העיניים של חובבי הכדורסל נשואות היום (חמישי) לאתונה, אצלנו בליגת העל התקיים משחק מכריע לא פחות (טוב נו, הרבה פחות). מ.כ. הבקעה ארחה את בני השרון הרצליה, לקרב על המקום השמיני והאחרון שמוביל למפגש מול מכבי ת"א בפלייאוף, והפסידה לה 85:75. טוויטי קרטר הצטיין אצל האורחים עם 26 נקודות ו-7 אסיסטים. 

כזכור, בבקעה החליטו לקבוע שעה מוקדמת למשחק בשל חופשת הפסח, זאת כדי לאפשר לכמה שיותר ילדים ומשפחות לצפות במשחק, שהכניסה אליו היתה חופשית, אבל גם הקהל שהגיע לתמוך לא עזר למקומיים. טרוי גילנווטר, במשחקו השני בלבד בקבוצה, המשיך לרשים, אבל גם הוא לעזר לאבי אשכנזי לעצור את המפולת, והם רשמו הפסד 4 ברצף, שחיסל סופית את שאיפות הפלייאוף שלהם.

מנגד, חניכיו של אריאל בית הלחמי המשיכו את המומנטום מהניצחון על ברק נתניה, הובילו ברוב שלבי המשחק, ולא שמטו את היתרון גם במאני טיים. טוויטי קרטר הצטיין עם 26 נקודות ועוד 7 אסיסטים. קני לאוסון הוסיף 19, וליסדריוס דאן סייע עם 15. אצל המקומיים, פרנק רובינסון הוביל עם 21. 

מהלך המשחק
המשחק נפתח בקצב גבוה מצד לצד, אבל באחוזים נוראיים. פרמק רובינסון היה ה-1 לעלות על הלוח עם שלשה נהדרת.  גם בהמשך, רוב הזריקות הלכו החוצה, אך האורחים נטלון את היתרון, עד שסקוורר פגע מעבר לקשת (9:12), והרבע הסתיים ביתרון הבקעה, 15:17.

ליסדריוס דאן פתח טוב את הרבע השני והחזיר ההובלה לשרון, קני לאוסון הלך בעקבותיו ועשה 21:25 לאורחים עם ליי אפ נאה. מיד לאחר מכן גם טוויטי קארטר נכנס למשחק ושלשה לשו הגילה את היתרון לטובת ההרצליאנים, 30:37, אך הבקעה ביצעה קאמבק וירדה למחצית בפיגור קטן של 39:36.

במחצית השנייה טרוי גילנווטר המשיך להרשים, ואחרי 11 נקודות בחצי הראשון, הוא פתח את הרבע ה-3 עם שלשה שצימקה ל-43:39, ומשם זה הלך צמוד (45:45, 52:52), ושלשה של קרטר החזירה להלחמי את היתרון. שלוש וחצי דקות לסיום דאן דייק פעמיים מהקו ונתן לשרון יתרון שיא במשחק 66:76. שחקני השרון כבר היו בדרך לניצחון וחגגו עם האלי הופ מרשים (72:81), אבל רובינסון פגע בשלשה משוגעת 50 שניות לסוף והשאיר סיכוי, אבל האורחים לא התרגשו, דייקו בזריקות שקיבלו מהקו וניצח 75:85.