יחפש לו מקום אחר. קולמן (אתר המנהלת). צפו בניצחון על הרצליה
יחפש לו מקום אחר. קולמן (אתר המנהלת). צפו בניצחון על הרצליה | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

בהפועל ירושלים ממשיכים לעשות שינויים בסגל. לאחר החתמתו של ברייסי רייט, הוחלט בבירה לחתוך את חנן קולמן. הסיבה? לירושלמים פשוט אין מקום בסגל בשל ההחתמות האחרונות, כולל זו של תום מעיין, והם לא מעוניינים להגיע למצב שבכל שבוע שחקן אחד לא מתלבש ויושב בצד.

קולמן, שהובא בקיץ על ידי בראד גרינברג, מיעט לשחק (8.9 דקות ליגה) ורשם 2.9 נקודות בממוצע. הערב הוא קלע 4 נקודות במשחק היורוקאפ מול אולימפיה לובליאנה. בשנה שעברה במדי מכבי חיפה, עימה זכה באליפות, הוא רשם 7 דקות בממוצע ו-2.7 נקודות למשחק.

על פי תקנון הליגה, ירושלים נדרשת לכלול בסגל שני שחקנים מתחת לגיל 22 ושחקן נוסף מתחת לגיל 25. מדובר למעשה ברפי מנקו, אדם אריאל ותום מעיין. גם מייק ברוסביץ', שצפוי לקבל בקרוב אזרחות ישראלית, אמור להשתלב ברוטציה בהמשך העונה. יתר הסגל של גרינברג כולל את ברייסי רייט, דרווין קיצ'ן, רונלד דופרי, ליאור אליהו, ארט פראחוסקי, יניב גרין, יותם הלפרין וג'וש דאנקן.

אז מה מחכה לקולמן בעתיד? מכבי אשדוד, שמחפשת להתחזק בגארד ובודקת את האפשרות לצרף את ניב ברקוביץ' מהפועל אילת, פוזלת גם לכיוונו של קולמן, שמחזיק גם באזרחות דנית. יש לציין כי אשדוד כבר קלטה מוקדם יותר העונה את זאק רוזן מי-ם.