הרוש. מאבקי מיקום חשובים בבית העליון (צילום: ספורט 5)
הרוש. מאבקי מיקום חשובים בבית העליון | צילום: ספורט 5

הפועל חולון תפגוש הערב (שני) במשחק מסקרן את מכבי ראשל"צ, במשחק חוץ בבית מכבי. עם זאת, חדשות לא ממש טובות מגיעות מכיוונו של מורן רוט חסר המזל. לאחר שהתאושש ממחלת הנשיקה וסבר כי יחזור למגרשים, הוא נקע את הקרסול באימון ביום שבת בצורה חריפה, לא התאמן אמש ולא יוכל לשחק הערב מול הקבוצה של אפי בירנבוים.

שחקן אחר שנפצע במחזור הקודם מול מכבי חיפה, גם כן בקרסול, הוא שלומי הרוש. הרוש, לעומת רוט, החלים לגמרי ויצטרך לתת מעצמו מעט יותר, כפי שהיה בשבועות האחרונים, כשהקפטן נעדר. כעת, עם פתיחת משחקי הבית העליון יודעים בקבוצה שהקרבות יילכו וייעשו קשים יותר.

הרוש התייחס לחוסר המזל של רוט ואמר לאתר ערוץ הספורט: "כמו בשני המשחקים האחרונים ששיחקנו בלעדיו, ננסה לעשות את העבודה ולמלא את החסר. נצטרך לתת אקסטרא בכל דבר, 150 אחוז במקום 120 אחוז, אם זה הובלת כדור, אם זה קליעה או כל אלמנט אחר שנצטרך להשקיע בו".
 
עוד אמר הרוש: "מדובר ב-2 קבוצות שמתלהבות, רצות, שומרות חזק. זה 'פלייאוף טיים'. יהיה משחק חזק עם הרבה אמוציות ויותר משחק של מי שתרצה יותר, תנצח. ראשון בנויה מאוד על הזרים, שמייצרים וגם קולעים את מרבית הנקודות, הם המטרה שלנו לעצירה, אין מישהו יותר ומישהו פחות. אנחנו יודעים שזה כבר פלייאוף ובאים חדים למשחקים".