הפועל ירושלים פתחה בצורה טובה מאוד את הסיבוב השלישי עם ניצחון חוץ יוקרתי בגן נר, 67:69 מול גלבוע גליל, השנייה בטבלה. היריבות בין השתיים ארוכה, והפעם זה די ג'יי סטרוברי זה שהוביל את האדומים מהבירה לניצחון עם 28 נקודות ב-35 דקות. אחרי רבע ראשון רע, בו קלעה גלבוע לא פחות מ-27 נקודות, שחקניו של שרון דרוקר התעוררו הגנתית וספגו 40 נקודות בלבד ב-3 הרבעים האחרונים.

אורי קוקיה אמנם סיפק רק נקודה אחת, אבל תרם את חלקו האספקטים האחרים על המגרש עם הגנה טובה, 7 ריבאונדים ו-4 חטיפות: "הכל מתחיל בהגנה", אמר הקפטן לאתר ערוץ הספורט. "התחלנו לא טוב, הם שלטו בריבאונד ואנחנו לקחנו זריקות רעות. העלנו ריכוז, ואם חוטפים בחוץ 67 נקודות זה כבר אומר שאתה בעמדה לנצח. נכנסנו למשחק דרך ההגנה, יש לנו קבוצה מוכשרת, כל יום מישהו אחר בולט, יש פרגון וזה מאוד חשוב".
 
בסיום המשחק שרון דרוקר אמר, כי משמעות הניצחון היא שירושלים 'יכולה לנצח כל קבוצה בליגה'. על כך הוסיף הקפטן: "תלוי איך שאנחנו באים לשחק. כשאנחנו לא מופיעים אנחנו יכולים גם להפסיד לכל קבוצה. אנחנו צריכים להיות עקביים. ביכולת לא טובה אנחנו יכולים להיות מאוד פגיעים".
יבזורי. הפסד ביתי לגליל (צילום: ספורט 5)
יבזורי. הפסד ביתי לגליל | צילום: ספורט 5
מן העבר השני, דגן יבזורי הרגיש תחושת פספוס בסיום: "היה שיוויון דקה לסוף, ואז זה יכול היה ללכת לכל כיוון. נעימי החטיא בסוף המשחק את זריקות העונשין אבל לא השכלנו לנצח. לא מספיק רצינו את זה, לפחות לא בחצי השני ושילמנו על זה".
 
על שלושת הרבעים האחרונים אמר יבזורי: "ירושלים קבוצה טובה, עם אינטיליגנציית משחק גבוהה. הם עשו התאמות תוך כדי משחק, ולנו היה ברור שלא נקלע 30 נקודות בכל רבע. לכן היה חשוב לנו לתת עבודה טובה בהגנה. בסוף זה לא כ"כ הלך".
 
עוד אמר: "כל הרעיון של הסיבוב השלישי הוא שיהיו קרבות חמים ומעניינים, נבוא מוכנים למשחקים הבאים כדי לשמור על המקום השני. אין ארוחות חינם בליגה הזו. אני מקווה שנפגוש אותם בפיינל פור, כי זה אומר שאנחנו נהיה שם".