במרכז סערה. צביקה שרף (צילום: ספורט 5)
במרכז סערה. צביקה שרף | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

המלחמה באיגוד הכדורסל לא עוצרת כאשר המאבק כרגע הוא בין היועץ המשפטי לבין סיעת עוז. הערב (ראשון) משרד עורכי הדין, קריימר-שניידר-שפירא ושות', והיועץ המשפטי רונן ויינברג הגישו מכתב המאיים בתביעה נגד צביקה שרף (שמשמש כחבר באיגוד) בגין לשון הרע.

במכתב מזכירים את ההתבטאויות של שרף במהלך ישיבה של האיגוד. בין הדברים שנאמרו לטענתם נגד היועץ המשפטי והמשרד כלולים הביטויים הבאים: "מושחתים", "גנבים" ו-"חבורת גנבים"."מי המושחתים האלה, חבורת גנבים, חבורת האפסים".

לאחר מכן, במשרד דורשים פיצוי כספי משרף לפני הגשת תביעה. "בכוונת מרשינו להפעיל אמצעים משפטיים באמצעות הדברים שעומדים לרשותנו מבחינת חוק.. ככל שתתנצל פניהם בכתב ובעל פה בפתח ישיבת הנהלה הקרובה ל-1.7 ותעביר בתוך 7 ימים ולא יאוחר מזה פיצוי בסך 100 אלף ש"ח".

מוקדם יותר, צבי ליבר הגיש תלונה נגד היועץ המשפטי רונן ויינברג. "על פי הזכות המוקנה לי כחבר עמותה לעיין בכל מסמכי העמותה אבקשך להכין עבורי את ההתחשבנות עם היועץ המשפטי לשנים 2010-2014, אבקשך לצרף את חשבוניות המס שהוצאו על ידי היועץ המשפטי וכן את אישורי התשלום שאישרו את התשלומים ששולמו", נרשם במכתב.