אלון, ועדת האיתור מצאה מנכ
אלון, ועדת האיתור מצאה מנכ"ל | צילום: ספורט 5
הפועל ירושלים המתחדשת ממשיכה בבניית הכוורת הניהולית, כאשר היום (שלישי) גיא הראל מונה למנכ"ל הקבוצה. הראל, ששימש בעבר כמנהל הפועל ירושלים, נבחר על ידי ועדת האיתור של קבוצת הרכישה בראשות אורי אלון.

"היום מינינו את גיא הראל למנכ"ל הפועל ירושלים. אני מאמין שגיא יממש את חזון הקבוצה שבמהותה בנייה לטווח ארוך, חיזוק הקשר עם הקהל בכל המישורים, הכנות לכניסה לארנה החדשה, וכמובן הצעדת הקבוצה לצמרת הישראלית והאירופאית. בהצלחה גיא!", כתב אלון בחשבון הפייסבוק שלו.

הראל הוזכר כמועמד לתפקיד המנכ"ל כבר בעונה שעברה, אבל אז בחרה ועדת האיתור באמיר הוכפלד, שעזב את התפקיד לאחר 5 חודשים בלבד. גיא הראל הוא בעל תואר שני בניהול ספורט ובשנים האחרונות שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי ברשת בתי הקפה לנדוור.

כעת, אחרי שמצאה מנכ"ל חדש, ועדת האיתור של קבוצת אלון תעבור לעבוד על מציאת מאמן חדש להפועל ירושלים. בין המועמדים לתפקיד ניתן למצוא את בראד גרינברג (מאמן האלופה מכבי חיפה בעונה שעברה), דני פרנקו וננו גינצבורג. 

אגב, אביו של גיא הראל, אבי, שימש כמנכ"ל הפועל ירושלים בסוף שנות ה-80' ותחילת שנות ה-90' וזכורה לו בעיקר העובדה שהצליח להנחית את מיקי ברקוביץ' באולם מלחה.