עובר לכתום. דרוקר (אלן שיבר)
עובר לכתום. דרוקר (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכבי ראשל"צ החתימה את שרון דרוקר, שיאמן את הקבוצה בעונה הקרובה. דרוקר, שעזב הקיץ את גלבוע/גליל אחרי עונה אחת, שהסתיימה עם הפסד 3:1 למכבי תל אביב בסדרת רבע גמר הפלייאוף, עובר לאתגר הבא וינסה להצעיד את הכתומים קדימה.

"אני שמח להצטרף למועדון מכובד כמו מכבי ראשל"צ", אמר דרוקר , "נעשה כל מה שביכולתנו על מנת לבנות קבוצה ראויה, תחרותית ומלוכדת לעונת המשחקים הקרובה. המוטו שלנו צריך להיות לשחק ביחד ואני מקווה שדרך זו תוביל אותנו לעונה מוצלחת ומהנה".

דרקור עבר עונה מכובדת בגלבוע, והודח כאמור רק על יד הטרבליסטית מכבי תל אביב, לא לפני שהאדומים השיגו ניצחון אחד - 71:75 באולם בגנר נר - שאיזן זמנית ל-1:1 בסדרה. ראשל"צ היא הקבוצה ה-11 של דרוקר בקריירה. הוא אימן במכבי רעננה, הפועל גליל עליון , הפועל ירושלים, אוראל גרייט (רוסיה), ריטאס וילנה (ליטא), אוסטנד (בלגיה), מכבי תל אביב (עוזר מאמן), אריס סלוניק (יוון), סוטור מונטגרנרו (איטליה) וגלבוע/גליל, קבוצתו בעונה החולפת.

הישג השיא של דרוקר בקריירה הוא ללא ספק הזכיה במדהימה בגביע יול"ב עם הפועל ירושלים, אחרי ניצחון על ריאל מדריד בגמר בשרלרואה. בתארים נוספים זכה עם אוראל (יורוקאפ צ'אלנג') ואוסטנד (אליפות וגביע). בנוסף לראשל"צ, דרוקר ימשיך לאמן את נבחרת העתודה, איתה העפיל לפני כשנתיים לדרג א'. בימים אלה נמצאת הנבחרת בטורניר הכנה בצרפת.