מכחיש בכל תוקף. איבי (מנהלת הליגה)
מכחיש בכל תוקף. איבי (מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

מכבי חיפה גברה הערב (ראשון) 84:89 על בני הרצליה, אבל על המשחק עצמו העיב אירוע חמור בין אנדודי איבי לאייק אופוובו, ולא בפעם הראשונה השנה. צמד הביג-מנים, שהתעמתו רק לפני חודשיים במגרש החנייה של אולם היובל במפגש הקודם בין הקבוצות, היו מעורבים שוב בתקרית כאשר הסנטר של הרצליה מורחק בטענה כי ניסה לשלוח אגרוף לפניו של הקולגה מהירוקים.

לאחר המשחק, איבי נעמד מול המיקרופון וניסה להסביר את המקרה מהזווית שלו: "שחקנים פה עושים הצגות, אין לי אף בעיה עם הבחור. לא יודע מה קרה, פתאום הקהל שרק לי בוז. זה כל מה שאני יודע על המקרה. אם הוא אומר שנתתי לו אגרוף, אז אני רוצה לראות את הווידאו, כי רק שיחקנו חזק".

"איזו סיבה יש לי לתת אגרוף לשחקן?", תהה הסנטר הבריטי, "אני ואופוובו פשוט שיחקנו חזק, הוא נפל והלך לשופטים. אני לא יודע מה יש לשופטים נגדי, אבל אני מתעסק רק בשלום ואהבה. זה מה שקורה באירופה, יש פה שחקני תיאטרון. אני גבר לפני הכל, תבדקו את הרקע שלי, אם הייתי רוצה לתת אגרוף למישהו הייתי גורם לזה לקרות".

איבי ביטל בכל תוקף את פרטי התקרית הקודמת במגרש החנייה: "אני לא יודע מאיפה אתם מביאים את הסיפורים שלכם אבל אין שום דבר ביני לבין אופוובו. אתם יכולים להמציא סיפורים, אבל אני כולי אהבה ושלום".