בדרך לתחנה הבאה. ברקוביץ'
בדרך לתחנה הבאה. ברקוביץ' | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player
האם רכזה של הפועל אילת, ניב ברקוביץ', נמצא בדרך החוצה מהמועדון? על פי ההתפחויות האחרונות, כנראה שכן. אנשי האלופה מכבי חיפה ומכבי אשדוד פנו לשחקן בהצעה לעבור מיידית לשורותיהן, וכרגע הנושא נשקל, כשעל פי כל ההערכות בתוך מספר ימים המעבר יצא לפועל. עכשיו נותר רק לברר לאן בדיוק. 

בהפועל אילת ציינו כי לא יעמדו בדרכו של השחקן, ונראה שאכן בימים הקרובים יעבור ברקוביץ' לאחת משתי הקבוצות, כשההצעה מחיפה קורצת יותר, מאחר ומדובר באלופה הנוצצת, שמשחקת גם ביורוקאפ וזקוקה נואשות למוביל כדור נוסף נוכח פציעתו של מורן רוט.

כידוע, יעברו עוד לפחות שבועיים-שלושה עד שרוט יחזור לכושרו מלפני הפציעה, וגם ללא קשר, בחיפה מעוניינים במוביל כדור נוסף נוכח יכולתו הנרפית של דויד קוביאן ובשל העומס והאתגרים בשתי המסגרות. אצל אילת, יובל נעימי צפוי לחזור השבוע מהפציעה בברכו, וגם בהנהלת המועדון מבינים שאין בסגל מקום לאפיק ניסים, נעימי, ניצן חנוכי וניב ברקוביץ', וכי אכן מדובר בשעת כושר כדי שכל הצדדים ייצאו נשכרים.

הקבוצה שתזכה בשירותיו של הרכז בן ה-27 (1.90 מטר) תהיה התחנה ה-11 בקריירה הבוגרים שלו, כשמלבד קבוצות רבות בליגה ברקוביץ' שיחק גם במכללת מרקט בארה"ב. יש לציין שב-2010 הא כבר שיחק במכבי אשדוד, ואם יבחר בצהובים זו תהיה הקדנציה השניה שלו במועדון.